The Distinguished Gentleman’s Ride w Polsce – już w niedzielę!

- MotoRmania

Triumph objął partonatem The Distinguished Gentleman’s Ride. W Polsce ten niesamowity event odbędzie się w trzech miastach, w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.

Informacja prasowa

The Distinguished Gentleman’s Ride to impreza odbywająca się w jednym terminie na całym świecie, w dziesiątkach miast, mająca na celu podniesienie świadomości i wspierania badań naukowych nad rakiem prostaty.

Konwencja to prawdziwe święto dla miłośników klasycznych motocykli, bobberów, truckerów, cafe racerów i innych, bliżej nie zidentyfikowanych konstrukcji na bazie motocykla. Zwracamy na siebie uwagę, przyciągamy spojżenia i powodujemy ciekawość. Dzięki temu, idea większej świadomości na temat problematyki walki z rakiem prostaty nabiera pędu i większego wymiaru.

Formuła eventu jest prosta i w tym jej siła. Elegancko ubrani motocykliści spotykają się w umówionym miejscu po czym cała grupa przemierza określoną trasę, do wyznaczonego punktu / celu.

Spotykamy się 28 września się w Warszawie, Wrocławiu i w Gdańsku.

Zapraszamy serdecznie do rejestrowania się na oficjalnej stronie wydarzenia gentlemansride.com, by zapoznać się z zasadami imprezy oraz by poznać trasę przejazdu w wybranej lokalizacji. Na tej podstronie można się zalogować i potwierdzić swoje uczestnictwo.

Do zobaczenia już w niedzielę!

Zobaczcie klimatyczną video-zapowiedź The Distinguished Gentleman’s Ride:

The Distinguished Gentleman’s Ride

DGR we Wrocławiu!

28 września odbędzie się pierwsza wrocławska edycja międzynarodowej, motocyklowej imprezy charytatywnej Dinstinguished Gentelman’s Ride. W czasie tego eventu około 20 000 elegancko ubranych dam i gentelmanów w garniturach na klasycznych motorach przejdzie ulicami ponad 200 miast na całym świecie.

Co mobilizuje tak wielką grupę ludzi do wybrania się na przejażdżkę akurat tego dnia? Walka z chorobą która zabija 1 300 ludzi dziennie – rakiem prostaty. Uczestnicy przejazdu wspierają akcję charytatywną która zbiera fundusze na badania raka prostaty i promocję zdrowia mężczyzn. Przy okazji miło spędzają czas i łamią stereotypy dotyczące motocyklistów.

Impreza jest otwarta jednak ograniczona stylowo. Może w niej wziąć udział każdy kto jeździ na cafe racerze, bobberze, trackerze, customie, współczesnym klasyku, klasycznym skuterze lub niezidentyfikowanej dwu lub trzykołowej maszynie.

Tutaj natomiast znajdziecie linki do polskich wydarzeń na Facebooku:

Wrocław – facebook.com/events/364741397007215

Warszawa – facebook.com/events/1470787039836116

Gdańsk – facebook.com/events/717104664993484

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl