Lowside na GSX-R 600 – zużyte opony i źle ustawione zawieszenie?

- Piotr Jędrzejak

Gleba na Mulholland Drive – dawno tego nie było, prawda? Szlifa uchwycił jak zwykle Rnickeymouse, a miał on miejsce na tym jednym, najbardziej popularnym zakręcie.

Wszystko teoretycznie wyglądało wcale nie najgorzej, gdy nagle przednia opona postanowiła pożegnać się z przyczepnością. W efekcie zarówno Gixer 600 K1-K3, jak i jego właściciel wylądowali na poboczu. Pomoc, jak zwykle, nadbiegła bardzo szybko – kierowca na szczęście wyszedł z tego bez szwanku, a motocykl również nie odniósł większych szkód. A dlaczego w ogóle doszło do lowside’a? Inni motocykliści od razu zauważyli zużyte opony, a jak się później okazało, poprzedni właściciel prawdopodobnie opuścił zawieszenie, które przy okazji zupełnie nie było ustawione…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl