Testuj kurtki Modeka – dni otwarte w Świdnicy!
MotoRmania
24 czerwca 2013

W salonie Modeka w Świdnicy już w najbliższy weekend (29-30 czerwca) odbędą się Dni Otwarte dla wszystkich fanów motocykli.

Informacja prasowa

W trakcie imprezy planujemy wspólną jazdę testową w odzieży motocyklowej Modeki i kaskach Shoei (do wypróbowania trójwarstwowe kurtki Denali i Kim Lady oraz topowe modele Shoei’a: XR-1100, GT-Air, Neotec, Qwest, J-Cruise) do malowniczej Kudowy Zdroju (trasa ok. 100 km). Chętnie wysłuchamy Waszych uwag i podpowiemy, jak odpowiednio dobrać odzież i kask na motocykl, a ratownik medyczny z kampanii społecznej Motopomocni.pl przeszkoli Was z zakresu pierwszej pomocy motocykliście. Oprócz tego wicemistrz Pucharu Polski WMMP Marcin „Ninja” Dąbrowski zdradzi tajemnicę doskonalenia techniki jazdy oraz odpowiedniego przygotowania motocykla. Natomiast w salonie w trakcie Dni Otwartych na wszystkich klientów czekają atrakcyjne gratisy, a na cały asortyment przysługiwać będzie dodatkowo rabat w wysokości 10%. Wśród wszystkich osób, które nas odwiedzą i zrobią zakupy, rozlosujemy kurtkę Westport lub Joylina Lady (do wyboru). W czasie imprezy salon czynny będzie w godzinach 10.00 – 18.00.

Zapisy na jazdę testową przyjmujemy telefonicznie pod numerem (74) 857 56 19 lub mailowo swidnica(małpka)modeka.pl. Więcej informacji na stronie www.modeka.pl/salonfirmowyswidnica .

Serdecznie zapraszamy!

29-30 czerwca
10:00 – 18:00
Salon Modeka Świdnica
ul. Westerplatte 48
58-100 Świdnica

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły