Tak się rozpala ognisko Harleyem – Polacy w akcji!

- Piotr Jędrzejak

Są dwie wersje odpowiedzi na pytanie, dlaczego ktoś wpadł na pomysł rozpalania ogniska Harleyem. Pierwsza z nich to fakt, że każdy dzisiejszy harcerz nosi przy sobie Harleya, a w nowoczesnych hufcach istnieje odznaka za „rozpalenie ogniska przy użyciu jednego Harleya”. Druga odpowiedź jest trochę bardziej przyziemna – chłopakom nie chciało się dmuchać, w ognisko oczywiście.

W efekcie powstał kolejny, epicki film polskiego autorstwa, który jest właśnie w trakcie obiegania całego świata. Możemy być dumni! Skoro więc „widać Harusia”, a silnik się rozgrzał, poznajcie nowy sposób na rozpalenie ogniska. Lubimy to!

http://www.youtube.com/watch?v=_fYtlhQ9vFU

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl