Szkolenie na Racing Arena – dla każdego, nawet z pasażerem, już w ten weekend
MotoRmania
21 lipca 2014

Tym razem Szkoleniemotocyklowe.pl zaprasza na szkolenie doskonalenia jazdy, również z pasażerem – już 26. lipca 2014!

Informacja prasowa

Staramy się aby każde szkolenie było wyjątkowe. W ten sposób każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Charakter wydarzenia
Szkolenie doskonalenia jazdy na motocyklu w ramach którego uczestnicy poćwiczą takie elementy jak prawidłowa zmiana biegów i pozycja na motocyklu, hamowanie awaryjne, ominięcie przeszkody oraz spędzą cały dzień na torze. Tym razem dajemy Wam również możliwość przyjechania z pasażerem i razem z nim będziecie mogli pokonać nitkę toru oraz wykonać poszczególne zadania – przecież na ulicy też czasem jeździcie z „plecaczkiem”.

Kto może wziąć udział?
Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy czy rodzaj motocykla. Prowadzimy szkolenie dla osób, które zwyczajnie jeżdżą w ruchu drogowym, a przecież na ulicy może jeździć praktycznie każdy. Dlatego jeżeli oczekujesz sportowej rywalizacji, to nie jest to szkolenie dla Ciebie. Jeżeli zaś oczekujesz tego, że pokażemy Tobie jak prawidłowo prowadzić motocykl i jeździć na nim jeszcze pewniej – lepiej trafić nie mogłaś / mogłeś!

Jakie motocykle zostaną wpuszczone na tor?
Sprawne technicznie! Możesz przyjechać takim motocyklem, jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

Kto poprowadzi zajęcia?
Zajęcia poprowadzą instruktorzy techniki jazdy i nauki jazdy pracujący w HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl.

Plan dnia
Od godziny 8:45 do godz. 9:00 rejestracja uczestników wg listy zgłoszeń z naszego systemu. Na miejscu należy okazać dowód rejestracyjny motocykla z ważnym badaniem technicznym i ubezpieczeniem OC (mile widziane również NNW). Od godziny 9:00 do 10:00 poprowadzimy krótkie zajęcia teoretyczne na temat zadań wykonywanych podczas szkolenia. Od 10:00 do 16:00 zapraszamy na tor gdzie będziemy jeździć, jeździć i ćwiczyć cały czas pod okiem instruktorów oraz opieką ratownika medycznego. W ciągu dnia zapraszamy na krótką przerwę obiadową w restauracji zlokalizowanej w pobliżu toru. Koszt obiadu jest wliczony w cenę szkolenia.

Informacje organizacyjne:
Warunkiem aby impreza się odbyła jest zgłoszenie się minimum 12 osób+motocykli. Jeżeli chcesz przyjechać z pasażerem wybierz odpowiednią opcję w systemie zapisów. W takim przypadku obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 50 zł / osobę (pasażera). Prosimy pamiętać o konieczności opłacenia rezerwacji w terminie. Nieopłacone rezerwacje są usuwane z systemu zgodnie z informacją, którą otrzymują osoby wypełniające formularz zgłoszeniowy.

Cena szkolenia: koszt szkolenia wynosi 390 zł od osoby+motocykla i w przypadku udziału w szkoleniu z pasażerem obowiązuje dodatkowa dopłata w wysokości 50 zł za pasażera. Liczbę wolnych miejsc i formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie organizatora.

W przypadku deszczowej pogody nie odwołujemy wydarzenia.

Kilka słów o obiekcie
Całe szkolenie poprowadzimy na nowoczesnym obiekcie Awix Racing Arena zlokalizowanym w Toruniu w sąsiedztwie stadionu żużlowego Motoarena Toruń. Tor na którym szkolimy na długość około 1 km i bardzo dużo technicznych zakrętów i różnym promieniu oraz profilowaniu. Oczywiście cały obiekt wyposażony jest w strefy bezpieczeństwa. Na miejscu znajdziecie też barek z napojami oraz warsztat, którzy przydaje się gdy trzeba coś podregulować w motocyklach.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły