SupermotoTrolls i ostatnie jazdy 2013

- Piotr Jędrzejak

Jednymi z polskich przedstawicieli ruchu supermoto jest ekipa SupermotoTrolls – zresztą powinniście ich bardzo dobrze znać ze stron MotoRmanii. Dawno nie widzieliśmy od nich żadnej grubszej produkcji, ale już jest! Zobaczcie nagrania z ostatnich i przedostatnich jazd na SM w roku 2013!

Jeżeli po obejrzeniu tego filmu, w którym motardy latają niemalże non stop w pionie, dojdziecie do wniosku, że supermociaki są idealne do gumowania… Macie rację. Sprzęty używane przez ekipę to Yamahy WR 426 i WR 450.

http://www.youtube.com/watch?v=NA-uBQsb4eE

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl