Spokój z naprawami: Barton przedłuża gwarancję na 3 lata

- MotoRmania

Jaka firma daje 3 lata gwarancji na pojazd? Ta, która jest świadoma oferowanych przez siebie produktów. Dobrze zna ich zalety i wady, a w razie potrzeby wie, jak sobie z nimi radzić. Rozbudowana sieć serwisów to z pewnością atut gwarantujący że w przypadku wystąpienia usterki, zniknie ona szybciej niż się pojawiła. Właśnie dlatego Barton daje możliwość przedłużenia gwarancji o dodatkowy rok.

informacja prasowa

Wątpliwa jakość motocykli i motorowerów z Chin to już przeszłość. W dzisiejszych czasach nie należy się ich już bać, a dylematy zakupowe najczęściej związane są z tym, czy w określonym budżecie wybrać używany motocykl znanej marki z niewiadomego źródła, czy nowy chiński pojazd z gwarancją. Najlepiej wtedy kierować się bliskością punktów serwisowych oraz odpowiednią dostępnością części zamiennych dostępnych u importera. Nie bez znaczenia pozostaje tu także kwestia zapewnienia przez markę serwisu posprzedażowego.

Barton Hyper w akcji.

Barton Hyper w akcji.

Statystyki

Według PZPM w pierwszym kwartale tego roku zarówno nowe motocykle jak i motorowery zanotowały spory wzrost liczby rejestracji w stosunku do I kwartału 2018 r. W tegorocznym okresie 125-tki umacniają swoją pozycję na rynku, ze wzrostem aż o 139%. Warto przy tych statystykach zwrócić uwagę na markę Barton, która zdobywa coraz większe zaufanie Polaków. Barton dba o oferowane przez siebie produkty przez cały cykl ich życia. Począwszy od projektu, poprzez sprzedaż, po obsługę posprzedażową. Znając dobrze swoje produkty, marka Barton postanowiła dać klientom dodatkową opcję – przedłużenie okresu gwarancji.

3 lata gwarancji

W ostatnim czasie Barton stawia duży nacisk na obsługę posprzedażową wysokiej jakości. Efektem tych działań jest możliwość przedłużenia okresu gwarancji o kolejny rok przy zakupie. Jest to opcja dodatkowa, za którą trzeba dopłacić 200 zł w momencie zakupu pojazdu. Warto się zastanowić, czy dodatkowy rok spokoju, kalkuluje się korzystnie dla motocyklisty. Barton tak jak wszystkie inne marki dba jakość swoich produktów, jednak nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam skorzystać z darmowej naprawy gwarancyjnej. A po co zaprzątać sobie głowę poszukiwaniami części zamiennej, skoro importer gwarantuje jej wymianę?

Dodatkowy rok gwarancji obejmuje także Bartona Cafe Racera.

Dodatkowy rok gwarancji obejmuje także Bartona Cafe Racera.

W ofercie Bartona możemy znaleźć zwinne pięćdziesiątki do miasta jak Galactic czy Sprint, turystyczne enduro na prawko B czyli Hyper, stylowego Cafe Racera oraz wiele innych motocykli, motorowerów i nie tylko. Stopniowo rosnącą ofertę zasiliły pojazdy OFF ROAD – quady oraz pit-bike. Na nie również można przedłużyć okres gwarancji o dodatkowy rok.

O szczegóły 3-letniej gwarancji najlepiej pytać w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży marki Barton rozmieszczonych w całej Polsce. Listę Dealerów znaleźć można na dedykowanej stronie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl