Marquez o uścisku dłoni z Rossim: „to był moment, jak pocałunek z dziewczyną”
Piotr Jędrzejak
12 kwietnia 2019

Na konferencji przed GP Ameryk, Marquez rozbroił wszystkich.

Valentino Rossi i Marc Marquez nie darzą się wzajemnie zbytnią miłością. Ostatnio jednak ich kontakt jest jakby lepszy. Ciężko mówić o ociepleniu stosunków, ale z pewnością można stwierdzić, że panowie nie ciskają w siebie piorunami.

W czasie poprzedniej rundy o GP Argentyny doszło do małego przełomu. Po pierwsze – Valentino zajął drugie miejsce, stanął na podium po raz pierwszy od GP Niemiec 2018. Wyścig zdominował „jak zwykle” Marquez. Po drugie – po wyścigu, przed ceremonią na podium, panowie podali sobie rękę.

Na czwartkowej konferencji przed GP Ameryk, ktoś zapytał: „Vale, Marc, w Argentynie miło było zobaczyć jak podajecie sobie rękę. Jak do tego doszło, czy zobaczymy tego więcej?”

Obaj zawodnicy byli wyraźnie uśmiechnięci, ale odpowiedź Marqueza rozbroiła wszystkich:

Marquez: „To był moment, jak pocałunek z dziewczyną. Wiecie, to była chwila, byliśmy sami, haha, no i uścisnęliśmy sobie ręce na podium; to był dobry wyścig.

Ja nigdy nie miałem problemu, więc to… [nic wielkiego – w domyśle]. To nic trudnego mieć wzajemny szacunek.”

Rossi: „Tak, to był właściwy moment, pogratulowałem [Marcowi], ponieważ miał bardzo szybki weekend i bardzo szybki wyścig. Uważam więc, że to normalne.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły