Marquez o uścisku dłoni z Rossim: „to był moment, jak pocałunek z dziewczyną”

- Piotr Jędrzejak

Na konferencji przed GP Ameryk, Marquez rozbroił wszystkich.

Valentino Rossi i Marc Marquez nie darzą się wzajemnie zbytnią miłością. Ostatnio jednak ich kontakt jest jakby lepszy. Ciężko mówić o ociepleniu stosunków, ale z pewnością można stwierdzić, że panowie nie ciskają w siebie piorunami.

W czasie poprzedniej rundy o GP Argentyny doszło do małego przełomu. Po pierwsze – Valentino zajął drugie miejsce, stanął na podium po raz pierwszy od GP Niemiec 2018. Wyścig zdominował „jak zwykle” Marquez. Po drugie – po wyścigu, przed ceremonią na podium, panowie podali sobie rękę.

Na czwartkowej konferencji przed GP Ameryk, ktoś zapytał: „Vale, Marc, w Argentynie miło było zobaczyć jak podajecie sobie rękę. Jak do tego doszło, czy zobaczymy tego więcej?”

Obaj zawodnicy byli wyraźnie uśmiechnięci, ale odpowiedź Marqueza rozbroiła wszystkich:

Marquez: „To był moment, jak pocałunek z dziewczyną. Wiecie, to była chwila, byliśmy sami, haha, no i uścisnęliśmy sobie ręce na podium; to był dobry wyścig.

Ja nigdy nie miałem problemu, więc to… [nic wielkiego – w domyśle]. To nic trudnego mieć wzajemny szacunek.”

Rossi: „Tak, to był właściwy moment, pogratulowałem [Marcowi], ponieważ miał bardzo szybki weekend i bardzo szybki wyścig. Uważam więc, że to normalne.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl