Sklep MotoRmania: wyprzedaż opon crossowych!

- MotoRmania

Za oknem pogoda jest iście jesienna, i to pozytywnym tego słowa rozumieniu. Jeśli nie schowałeś motocykla głęboko w garażu i nadal robisz wypady w teren, to zainteresuje Cię nasza mega oferta cenowa na opony crossowe.

Szczególnie polecamy KYOTO w cenie 159 zł oraz Pirelli w cenie 179 zł za tylne 19-calowe opony. Tanio, nieprawdaż? Wszystkie opony są nowe, ale z roczników 2008 i 2009. Jeśli potrzebujesz dodatkowe akcesoria, jak: łyżki do wymiany, chwytaki, dętki lub szprychy, to wszystkie te części również znajdziesz w naszej ofercie, od ręki. W razie wątpliwości, doradcy z motocyklowym doświadczeniem wesprą Cię praktycznymi poradami.

Oferta opon jest ograniczona do wyczerpania dostępnej puli, więc warto decyzję podjąć już teraz.

Link do produktów – klik.

Zapraszamy na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877 24 86.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl