Marc Marquez kręci backflipa?!

- Piotr Jędrzejak

Zimowy okres to dla zawodników MotoGP czas na treningi, leczenie kontuzji, czy zajmowanie się swoim hobby. Marc Marquez poszedł po bandzie i na swojego YouTuba wrzucił film z Dannym Torresem – Mistrz FMXu nauczył go wykręcać bacflipa!!

Niestety nie. Jak już wspomnieliśmy na naszym Facebooku, wczoraj w Hiszpanii był „Dzień Niewiniątek”, czyli odpowiednik naszego „prima aprilis”, kiedy to wszyscy robią sobie żarciki. Może i uwierzylibyśmy w tego backflipa, gdyby nie jeden mały szczegół – Marc rusza na motocyklu czterosuwowym, leci dwusuwem, a po lądowaniu znowu jest na czterotakcie. Cwana bestia, prawda?

Nie wątpimy, że gdyby chciał, Marc bez problemu nauczyłby się backflipa. Pewnie również z combosami. Ale nie sądzimy, aby jego kontrakt MotoGP pozwalał na takie ekstremalne rozrywki…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl