Shima STR: 2-częściowy kombinezon w Sklepie MotoRmania

- MotoRmania

Shima STR to wygodny i solidny kombinezon motocyklowy w przystępnej cenie.

Shima STR to kombinezon skórzany 2-częściowy, posiada ergonomiczną konstrukcję i jest wykonany z wysokiej shima_str_blk1jakości skóry naturalnej klasy A+. Posiada system protektorów wewnętrznych CE, w tym protektor z serii ARMOR+ na plecach. W obszarze ramion znajdują się ślizgacze z metalową powłoką, a w obszarze kolan slidery wykonane z wysokiej jakości materiału syntetycznego. Elastyczne, rozciągliwe wstawki w kolanach, barkach i łokciach zapewniają maksymalną wygodę podczas jazdy.

Uwaga: Jest możliwość łączenia spodni oraz kurtek różnych rozmiarów, np. 54 i 56. Jest to dobra wiadomość dla osób o nietypowych rozmiarach, którym zwykłe rozmiarówki zazwyczaj nie pasują.

shima_str_fluo3

Cechy produktu:
– 100% skóra,
– Zestaw wyposażony w komplet ochraniaczy (kolana, łokcie, barki oraz plecy),
– Slidery na kolanach,
– Elastyczne wstawki w miejscach zgięć,
– Perforacja górnej części (klatka piersiowa kurtki),
– Metalowe slidery na barkach,
– Kurtka, oprócz zamka przeznaczonego do łączenia ze spodniami kombinezonu, wyposażona jest dodatkowo w krótki zamek do szybkiego spięcia z innymi spodniami firmy SHIMA.

shima_str_fluo4Rozmiary: brak tabeli rozmiarowej, najlepiej mierzyć osobiście.

Kolory: jak na zdjęciach.

Cena detaliczna kompletu: 1999,98 PLN.

www.Sklep.MotoRmania.com.pl
tel. 22/ 877-24-86
kom. 664-163-035
e-mail: [email protected]

shima_str_blk4

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl