Kompilacja nieudanych podjazdów na quadach!

- Piotr Jędrzejak

Spadający ze szczytu góry quad stanowi naprawdę spore zagrożenie…

Filmy z hardkorowego endurowania po trudnym terenie nie są rzadkością ani w internecie, ani u nas na portalu. Specjalistami w pokonywaniu wymagających podjazdów jest na przykład ekipa Enduro Kex. Musimy przyznać, że do widoku motocykli atakujących strome wzniesienia już się przyzwyczailiśmy. Ale quady to coś zupełnie innego!

Mówi się, że jazda quadem jest nieporównywalnie łatwiejsza, niż motocyklem. Jednak na stromym zboczu sytuacja trochę się zmienia. Praca ciałem na quadzie nie daje aż takich efektów, a wystarczy, że przednie koła uniosą się chociaż trochę, a pojazd zupełnie traci sterowność.

Sprawdźcie kompilację nieudanych podjazdów z amerykańskiej serii Ironman GNCC 2016, był pogrom!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl