Rękawice Spidi Carbo 3 – konkurs rozstrzygnięty!

- Piotr Jędrzejak

Znamy już nowego właściciela rękawic Spidi, ale mamy też niespodziankę (w zasadzie trzy niespodzianki)!

Niespełna dwa tygodnie temu, wraz ze Spidi zorganizowaliśmy dla Was konkurs. Jedyne co musieliście zrobić, to wymyślić śmieszne tłumaczenie do filmu nagranego w Laboratorium Spidi, a do wygrania były sportowe rękawice Spidi Carbo 3. Są to rękawice wyprodukowane z wysokiej jakości skóry bydlęcej, ze wstawkami ze skóry perforowanej. Ochrona kostek została wzmocniona karbonem, zastosowano wzmocnienia zwiększające ochronę małego palca, oraz podwójnie regulowane zapięcie.

Liczba odpowiedzi konkursowych naprawdę nas zaskoczyła i jak się okazało, wybór zwycięzcy wcale nie był łatwy. Po głośnych naradach i dyskusjach (dlatego wyniki publikujemy dziś, a nie wczoraj…) w końcu wybraliśmy najlepsze tłumaczenie.

Uwaga, uwaga! Carbo 3 wędrują do… Huberta C.! Oto jego zwycięska odpowiedź:

Ale to nie wszystko! Wybór był bardzo trudny, bardzo podobały nam się też kolejne trzy odpowiedzi… A więc w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się przyznać nagrody pocieszenia! Zgarniają je (kolejność przypadkowa):

Piotr N. za odpowiedź:

Karol P. za odpowiedź:

Cześć jestem Piotr i mam tutaj dla was rękawice Spidi. Chciałem dać je Waszemu naczelnemu, ale niestety ich nie przyjął. Złośliwi czytelnicy twierdzą, że ma dwie lewe ręce i tradycyjny komplet „lewa i prawa” był na niego nieodpowiedni. Nieprawda! Nie przyjął ich, ponieważ mają za mało różowych wstawek. A teraz obiecałem mu, że wyklepiemy jego protektor, który zdemolował podczas jednej ze swoich licznych gleb. O proszę: sru! Patrzymy na ekran, żeby sprawdzić, czy już osiągnęliśmy efekt. Tak, już da radę go wepchnąć pod kurtkę. On w ogóle jest ekspertem od upadków, a dla nas prawdziwą skarbnicą wiedzy o granicach wytrzymałości ludzkiego ciała oraz o potędze jego uporu. Wiecie, już dawno sugerowałem mu, że hamowanie przednim heblem na zapiaszczonym asfalcie nie jest najlepszym pomysłem.

Peter z Warszawy za odpowiedź:

Pietrro: Ja nazywam się Pierro Zanetti i zostałem upoważniony przez Zarząd firmy Spidi do przekazania naszego stanowiska w kwestii konkursu Motormani. Na wstępie pokażę Państwu prezentację.

Radek: Tak – proszę… Woo… Brawo. Może Pan wyjaśnić tą prezentację?

Pietrro: Tak. Już wyjaśniam. Podjęliśmy decyzję, że główna nagroda w konkursie Motormani należy się Peterowi Warszawy. Prezentacja pokazuje, co stanie się z każdą osobą, która nie zaaprobuje naszego stanowiska. W naszym laboratorium posiadamy wyjątkowe metody perswazji, a komputer pokazuje wyniki naszych zabiegów. Proszę mi wierzyć – dotychczas nie spotkałem osoby, która by się nam przeciwstawiła.

Radek: No tak… ale obawiam się, że Pejserini i reszta zespołu Motormani może nie zaaprobować Państwa decyzji.

Pietrro: Proszę, oto dowód na to, że nie żartujemy. Proszę wziąć ten protektor i przekazać go kolegom w redakcji – niech będzie przestrogą dla każdej osoby, która by chciała się nam przeciwstawić.

Radek: Taddaaa – myślę, że podjęli Państwo słuszną decyzję – Brawisimo!

Nagrodą pocieszenia będzie album zespołu Tube. Chłopaki pochodzą z Polski, grają szeroko pojętego rocka i są motocyklistami. Oto jeden z ich kawałków:

Całej zwycięskiej czwórce gratulujemy! Wszystkim innym uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia i zapraszamy do kolejnych konkursów, które już niebawem pojawią się na stronach MotoRmanii. Ze zwycięzcami kontaktowali się będziemy drogą mailową.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl