Prezydent Inowrocławia uroczyście otwiera 4 miejsca parkingowe dla motocykli w centrum handlowym

- Piotr Jędrzejak

Motocyklowe miejsca parkingowe wzbudzają pozytywne emocje. Prezydent Inowrocławia raczej nie.

W sobotę 6 lipca w inowrocławskim centrum handlowym Galeria Solna odbyła się motocyklowa impreza XV Zlot Na Soli. Podobno impreza była ciekawa, zostawiła po sobie miłe wspomnienia i pozytywne wrażenia. Nie zabrakło grupowego przejazdu, a na miejscu był koncert, pokaz stuntu w wykonaniu Dawida „Procent” Maracha, pokazy z psami oraz kilka innych atrakcji.

Odbyło się też wydarzenie, które odbiło się w internecie szerokim echem. Patronujący wydarzeniu Prezydent Inowrocławia, Ryszard Brejza, w odzieży stylizowanej na motocyklistę, dokonał przecięcia wstęgi i uroczystego otwarcia czterech nowych miejsc parkingowych dedykowanym motocyklistom.

Inowrocław Ryszard Brejza Galeria Solna otwarcie 4 miejsc parkingowych

Bardzo cieszymy się, że centra handlowe nie zapominają o motocyklach, a swoje zaangażowanie pozytywnie wykazują miejscy oficjele. Pierwsze miejsca motocyklowe powstały z inicjatywy klubu motocyklowego, ale przedstawiciele Galerii Solnej zapowiadają kolejne motocyklowe miejsca parkingowe. No i fajnie.

A jednak wydarzenie wzbudziło sporo kontrowersji nie tylko wśród mieszkańców Inowrocławia, ale także w całym polskim internecie. Czytając komentarze można zauważyć, że motocyklowe miejsca parkingowe wzbudzają raczej pozytywne emocje, czego nie można powiedzieć o Prezydencie Inowrocławia… Ludzie zarzucają Ryszardowi Brejzie, że jego główna działalność ogranicza się do przecinania wstęg. Tym razem wielka inwestycja polegała na zaangażowaniu pędzla oraz połowy puszki farby, a wielka feta uroczystego otwarcia polegała na zaprezentowaniu pięciu pasków farby i znaku…

Tak czy inaczej, mamy gdzie parkować.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl