Motocyklowe miejsca parkingowe wzbudzają pozytywne emocje. Prezydent Inowrocławia raczej nie.

W sobotę 6 lipca w inowrocławskim centrum handlowym Galeria Solna odbyła się motocyklowa impreza XV Zlot Na Soli. Podobno impreza była ciekawa, zostawiła po sobie miłe wspomnienia i pozytywne wrażenia. Nie zabrakło grupowego przejazdu, a na miejscu był koncert, pokaz stuntu w wykonaniu Dawida „Procent” Maracha, pokazy z psami oraz kilka innych atrakcji.

Odbyło się też wydarzenie, które odbiło się w internecie szerokim echem. Patronujący wydarzeniu Prezydent Inowrocławia, Ryszard Brejza, w odzieży stylizowanej na motocyklistę, dokonał przecięcia wstęgi i uroczystego otwarcia czterech nowych miejsc parkingowych dedykowanym motocyklistom.

Inowrocław Ryszard Brejza Galeria Solna otwarcie 4 miejsc parkingowych

Bardzo cieszymy się, że centra handlowe nie zapominają o motocyklach, a swoje zaangażowanie pozytywnie wykazują miejscy oficjele. Pierwsze miejsca motocyklowe powstały z inicjatywy klubu motocyklowego, ale przedstawiciele Galerii Solnej zapowiadają kolejne motocyklowe miejsca parkingowe. No i fajnie.

A jednak wydarzenie wzbudziło sporo kontrowersji nie tylko wśród mieszkańców Inowrocławia, ale także w całym polskim internecie. Czytając komentarze można zauważyć, że motocyklowe miejsca parkingowe wzbudzają raczej pozytywne emocje, czego nie można powiedzieć o Prezydencie Inowrocławia… Ludzie zarzucają Ryszardowi Brejzie, że jego główna działalność ogranicza się do przecinania wstęg. Tym razem wielka inwestycja polegała na zaangażowaniu pędzla oraz połowy puszki farby, a wielka feta uroczystego otwarcia polegała na zaprezentowaniu pięciu pasków farby i znaku…

Tak czy inaczej, mamy gdzie parkować.