Pokaż się w Ixonie i wygraj wejściówkę na Speed-Day z Natalią Florek!
MotoRmania
22 lipca 2013

Inter Motors ogłasza wielki konkurs dla wszystkich posiadaczy ubrań IXON!

Informacja prasowa

Do wygrania jest 5 wejściówek na całodzienne szkolenie na Torze Poznań oraz zakwaterowanie w hotelu. Ixon to świetna francuska marka, która jest coraz bardziej popularna na naszym rynku. To cieszy. Połączenie wysokiej jakości z doskonałą ceną i szeroką ofertą powoduje, że każdy motocyklista – kobieta lub mężczyzna, znajdzie tutaj coś dla siebie. Takiego wyboru dokonała już czołowa polska zawodniczka wyścigowa Natalia Florek, która od niedawna testuje kombinezon wyścigowy Ixon Athemion. To właśnie w nim Natalia stratować będzie w kolejnych rundach WMMP i Alpe Adria.

Podczas Speed-Day każdy, niezależnie od umiejętności i rodzaju motocykla, będzie mógł poprawić swoją technikę jazdy i umiejętności, pod okiem kadry Speed-Day, czyli: Jacka Molika, Jędrzeja Molika, Huberta Tomaszewskiego i Tomasza Wilczyńskiego w towarzystwie Natalii Florek. Bezpieczne warunki jazdy panujące na torze oraz najbardziej doświadczona w naszym kraju kadra szkoleniowa są gwarancją jakości tej imprezy, z której każdy wyniesie wiele doświadczeń owocujących w przyszłości podczas jazdy codziennej. Co więcej, każdy z laureatów będzie miał zagwarantowany nocleg dla dwóch osób w noc poprzedzającą imprezę więc z powodzeniem będzie można przyjechać z osobą towarzyszącą. Obecne umiejętności nie mają znaczenia, a jeżeli chodzi o motocykl, to jedynym wymogiem jest aby był to motocykl szosowy.

Aby zdobyć jedną z pięciu wejściówek na Speed-Day, trzeba wysłać zdjęcie w ubraniu motocyklowym IXON (im bardziej fantazyjne tym lepiej), podpis do umieszczenia pod zdjęciem oraz dane kontaktowe. Konkurs rozgrywany jest w dniach 28.06.2013 od godz. 16.00 do 16.08.2013r. do godz. 12.00, a wszystkie nadesłane zdjęcia spełniające kryteria zgłoszenia będą publikowane w galerii „Pokaż się w IXONIE” na fanpage’u facebook.pl/InterMotorsPolska.

Nagrody to 5 wejściówek na imprezę szkoleniową Speed Day na Torze Poznań w dniu 2 września 2013r. łącznie z noclegiem (każdy laureat będzie miał do dyspozycji pokój dla dwóch osób ze śniadaniem) z dnia 01.09.2013 na 02.09.2013.

Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie konkursowej Inter Motors oraz na Facebooku Inter Motors.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły