To jest to – kilku kolegów, kilka spotkań i sporo szalonej jazdy

- Piotr Jędrzejak

Znacie już niemieckiego motocyklistę o ksywce Meddes? Facet nie wyróżnia się niczym specjalnym, poza tym, że nagrywa i montuje amatorskie, ale całkiem niezłe klipy ze swoich pojeżdżawek z kolegami. Na Youtube miał wcale niezłą widownię, później założył fanpage, a teraz ma ponad 12-tysięczną rzeszę fanów. Ciekawe zjawisko, prawda?

Obejrzyjcie najnowszy klip od niego pod tytułem „This is it”. Jest grupa kolegów na sportach, jest trochę zakrętów, jest sporo jeżdżenia na gumie i oczywiście niezły montaż!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl