Płytki zaworowe po 8,90 zł w Sklepie MotoRmania!

- MotoRmania

Dla tych, którzy samodzielnie serwisują motocykle crossowe i enduro, mamy dobrą wiadomość: w sklepie www.Sklep.MotoRmania.com.pl można kupić płytki zaworowe po 8,90 zł za sztukę.

Na miejscu posiadamy płytki do wszystkich crossówek i enduraków, tj. o średnicach: 7,48; 8,90; 9,48 oraz 10,00 mm. Płytki można zamawiać na sztuki, a zamówienia złożone do godz. 12.00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia. plytka_zaworowaPłytki są dobrze skatalogowane (dział Części > Offroad >Silnik > Zawory i płytki), gdzie w ramach jednej pozycji, np. 8,90 mm, można wybrać dowolną wysokość, rozwijając boczne menu – nie trzeba klikać i szukać na wielu stronach! W razie wątpliwości należy do nas zadzwonić, a my podpowiemy, co wybrać i dlaczego. Pamiętajcie, że każdy towar zakupiony w naszym sklepie możecie zwrócić bez podania powodu (zwrot pieniędzy lub wymiana na inny towar), dlatego nie ma obawy, że w razie pomyłki zostaniecie z niepotrzebnymi drobiazgami.

Zapraszamy na www.Sklep.MotoRmania.com.pl
Tel: 22/877 24 86, kom: 664 163 035
Al. Prymasa Tysiąclecia 74 B
01-424 Warszawa

hot_cams

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl