Zachód słońca nad jeziorem i rozpoczęcie sezonu z lotu ptaka

- Piotr Jędrzejak

Na naszej skrzynce mailowej znaleźliśmy wiadomość od chłopaków z ekipy Two Wheels Freaks, w treści był link i krótki komentarz: „wiemy, że lubicie takie materiały :)”. No i mają rację, lubimy.

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że to jeden z pierwszych klipów motocyklowych nakręconych już w sezonie 2017. Z racji tego, że póki co nie było zbyt wielu okazji do jazdy, klip jest krótki, ale za to całkiem ładny. Chłopaki użyli drona, jest kilka ujęć z powietrza, jest zachód słońca nad jeziorem, a do tego wszystkiego jest też palenie gumy w slow motion. To co, jesteście już dostatecznie mocno nakręceni do jazdy w 2017?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl