Pierwszy zwiastun „Top Gun: Maverick” – dużo myśliwców oraz Kawasaki GPz 900 i Ninja H2R!

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli mamy tutaj fanów filmów akcji z lat 1980 – usiądźcie w fotelu, zapnijcie pasy i klikajcie play!

Oryginalny „Top Gun” z 1986 roku stał się filmem kultowym, również wśród motocyklistów. To dlatego, że razem z Tomem Cruisem, główną rolę motocyklowa zagrało tam Kawasaki GPz 900R. Nagle wszyscy pokochali myśliwce oraz „ten motocykl z Top Guna”.

Już zapowiadaliśmy, że prace nad sequelem filmu trwają, ale poza tym była cisza, a wręcz pojawiło się kilka przeciwności. Aż tu nagle, w tym tygodniu na imprezie Comic-Con, na scenę wszedł Tom Cruise i przedstawił wszystkim pierwszy, oficjalny trailer „Top Gun: Maverick”.

Cruise powiedział przy premierze zwiastuna: „Wszystko, co zobaczycie w tym filmie, jest prawdziwe. Latanie, praca z flotą Navy, to wszystko prawdziwe. Chciałem dać wam poczucie, jak to jest być wewnątrz tych samolotów. Dla mnie „Top Gun” to film o rywalizacji, o rodzinie, o poświeceniu, o bohaterstwie, jest o lotnictwie. A ja kocham lotnictwo. To list miłosny do lotnictwa!”

Wiadomo też, że Tom Cruise kocha również motocykle… W połowie 2018 roku informowaliśmy, że kultowe GPz 900R zostało przez producentów zastąpione doładowaną Ninją H2R, co w sumie bardzo nam się podobało. Ale zwiastun zdradza, że jest jeszcze lepiej – w filmie zagrają OBA motocykle!! Światowa premiera w czerwcu 2020 roku, idziemy wszyscy razem?

Kawasaki Ninja H2R

Kawasaki Ninja H2R


 
Kawasaki GPz 900R

Kawasaki GPz 900R

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl