Najlepsze ujęcia z podróży motocyklowych w 2016 roku
Piotr Jędrzejak
15 lutego 2017

Na naszą skrzynkę otrzymaliśmy maila z filmem, na którym, jak napisał nadawca: „wspominamy piękne chwile w minionym roku, mam nadzieję, że pomoże to na chwilę oderwać się od szarości zimy.” Obejrzeliśmy film i zdecydowanie potwierdzamy – pomaga oderwać się od szarości zimy!

Film nakręcił Damian Watracz. Jest on w jakości 2,7K, więc możecie nacieszyć oczy soczystymi kolorami. Jak opisał Damian, film jest podsumowaniem sezonu 2016. Odbył wiele różnych podróży z przyjaciółmi, z których przywiózł tony materiałów filmowych. Pociął je na małe kawałki, z których stworzył krótkie podsumowanie najciekawszych ujęć. Obejrzycie głównie jazdę dookoła Krakowa i woj. małopolskim, ale jest też kilka innych wypadów, na przykład na Słowację. P.S.: zwróćcie też uwagę, na dość niespotykany motocykl Damiana – Aprilia RST 1000 Futura.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły