Podjazd z oponami w hard enduro: brutalna kompilacja
Piotr Jędrzejak
15 lutego 2017

Hard enduro to popularny, ale i naprawdę wymagający sport. Ma w sobie wiele elementów trialu, ale żeby być w tym dobrym, trzeba być uzdolnionym w każdej dziedzinie offroadu. Jeżeli oglądaliście jakieś zawody hard enduro, na pewno widzieliście przeszkodę w postacie ułożonych płasko opon, przez które należy przejechać. Niby nic, a jednak zawsze stanowi niemałe wyzwanie. W czasie Bassella Race w Hiszpanii, organizatorzy weszli na nowy poziom utrudniania zawodnikom życia: ułożyli opony na podwójnym podjeździe. Określenie „było trudno” to delikatne niedomówienie…

Jedna z mniej przyjemnych akcji dzieje się w momencie 2:30. Widz obrywa motocyklem w twarz i w aparat, a oderwany obiektyw z kolei trafia w głowę kolejnego widza… Przypomnijcie nam o tym, gdy następnym razem będziemy na widowni przy wyścigu hard enduro.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły