MotoMikołajki.pl w Warszawie: ponad 300 uczestników i szczęśliwe dzieci!

- MotoRmania

Niedziela, 7 grudnia upłynęła pod znakiem uśmiechów, życzliwości oraz czerwonego koloru, który zalał Krakowskie Przedmieście. Wszystko dlatego, że odbyła się kolejna edycja MotoMikołajek.pl, zorganizowana przez Fundację Jednym Śladem.

Infromacja prasowa

Ponad 300 MotoMikołajów przejechało ulicami Warszawy, aby spotkać się z podopiecznymi z publicznych i rodzinnych domów dziecka, spędzić Moto Mikolajki pl w Warszawie 2015 (2)miło czas i sprawić im moc radości.

Podczas tegorocznej akcji, MotoMikołajki.pl licznie zgromadzili się na Błoniach Stadionu Narodowego przed Bramą numer 2, gdzie powitali dzieci, które od wczesnych godzin porannych gościły na Zimowym Narodowym. Następnie po zjedzeniu pysznej pizzy i zrobieniu pamiątkowego zdjęcia, wszyscy zgromadzeni motocykliści uformowali kolumnę, do której dołączyli strażacy ze swoimi wozami strażackimi oraz wypełnione po brzegi trzy zabytkowe autobusy z dziećmi i w eskorcie policji ruszyli na Plac Zamkowy. Tam odbyła się dalsza część imprezy, w trakcie której wszyscy uczestnicy i przechodnie utworzyli „żywą choinkę”, a dzieci mogły podziwiać wspaniale przystrojone maszyny oraz mogły wybierać NajMikołajkę, NajMikołaja oraz NajMotocykl. Dodatkowo MotoMokołaje zgromadzeni przy Kościele św. Anny kwestowali na rzecz podopiecznych z domów dziecka i ze swoich świątecznie przystrojonych kasków rozdawali mnóstwo słodkości. Sami mogli posilić Moto Mikolajki pl w Warszawie 2015 (13)się przygotowanymi specjalnie dla nich gorącymi napojami i pysznymi batonami. Po zakończeniu zabawy na Placu Zamkowym kolumna złożona z motocykli, wozów strażackich i autobusów z dziećmi utworzyła się ponownie i ruszyła w kolejne miejsca. Na trasie podzieliła się na dwie grupy – dzieci udały się na dalszą część imprezy do parku zabaw Digiloo, a MotoMikołaje pojechali do salonu BMW Motorrad Inchcape Motor, przy ulicy Prymasa Tysiąclecia, gdzie zostali ugoszczeni pyszną grochówką, ciepłymi napojami i ciastkami.

W Fan Parku Digiloo i na Warszawiance na dzieci czekały dalsze atrakcje odpowiednie do ich wieku: sala zabaw z kulkami, zjeżdżalniami i linami, ścianka wspinaczkowa oraz strzelnica. Na zakończenie imprezy każdy z podopiecznych otrzymał świąteczną paczkę, która dzięki tegorocznym dobroczyńcom była naprawdę ciężka i wypakowana po brzegi.

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim firmom, które wsparły tegoroczną edycję Motomikołajek.pl, bo to dzięki nim mogliśmy zapewnić dzieciom mnóstwo atrakcji i wypakowane po brzegi paczki świąteczne, a co najważniejsze mogliśmy przekazać wiele artykułów chemicznych i gospodarczych bezpośrednio do domów, w których dzieci mieszkają na co dzień. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy i mamy nadzieję, że dołączycie do nas również w przyszłym roku” – powiedział Krzysztof Rzepecki, Prezes Fundacji Jednym Śladem.

Honorowy Patronat nad akcją MotoMikołajki.pl 2014 objął Pan Marek Michalak – Rzecznik Praw Dziecka.

Patronami medialnymi akcji były magazyny: Świat Motocykli i MotoRmania oraz serwisy internetowe: ścigacz.pl, motocaina.pl, studentnews.pl, czasdzieci.pl.

Akcję wsparły firmy: Rohlig Suus Logistic, BMW Motorrad Inchcape Motor, PageGroup, 4 safe, Zarząd Dróg Miejskich, Tramwaje Warszawskie, Fanex, FCA Fiat Chrysler Automobiles, Chocolissimo, 4Vision, Muzeum Motoryzacji i Techniki, Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej, forum Honda Hornet, Testa Communication, Stadion Narodowy, Fun Park Digillo, Strzelnica Cover, Fundacja PwC, Reckitt Benckiser, MaoMam

Sponsorami nagród w konkursach byli: Garmin Polska Sp., Liberty Motors, Motorismo, Motoszkoła, Jagatex, Suzuki, Honda Motorista, Honda Plaza, Mio Technology, Yamaha Motor Polska

Szczegółowe informacje o akcji, zdjęcia i pozostałe materiały z imprezy można znaleźć na stronie motomikolajki.pl oraz na facebook.com/MotoMikolajki.

Moto Mikolajki pl w Warszawie 2015 (12)

Moto Mikolajki pl w Warszawie 2015 (9)

Moto Mikolajki pl w Warszawie 2015 (8)

Moto Mikolajki pl w Warszawie 2015 (15)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl