Motoholicy: kompilacja prosto z południa Polski!

- Piotr Jędrzejak

Sporo ujęć z latania na kolanie i na gumie, motocyklami sportowymi i nie tylko.

Zaobserwowaliśmy, że w Polsce tworzy się coraz więcej dużych i małych grup motocyklowych. Niektóre ekipy to starzy przyjaciele, a inni to kilku motocyklistów z okolicy, którzy zamiast jeździć solo, ganiają w grupie. Nie staramy się analizować, czy powstawanie grup to dobry, czy zły trend, ale jedno jest pewne – w ekipie znajomych zawsze jeździ się ciekawiej! Kolejną zaletą jest fakt, że przy okazji takich pojeżdżawek, czasami powstają naprawdę fajne filmy.

Dokładnie tak, jak przypadku Motoholików. Ta ekipa z południa Polski własnie podesłała nam swoją nową kompilację. Zmiksolwali w niej sporo ujęć z latania na kolanie i na gumie, motocyklami sportowymi i nie tylko. Jest co oglądać i szczerze polecamy na piątkowe popołudnie!

Aha, no i jeszcze jedno spostrzeżenie: centralna Polska zazdrości Wam zakrętów…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl