Junak 901, przebieg 130 000 km i wyjątkowa wymiana…
MotoRmania
17 lipca 2015

Dość rzadko słyszy się o takich przebiegach, nawet w przypadku motocykli. Junak 901 to motorower, którego właścicielem jest Xawier…

informacja prasowa

Jako ekipa z centrali Junaka wybraliśmy się do Katowic, aby zobaczyć na własne oczy ten jednoślad i poznać jego historię. Tę przybliżył nam Pan Andrzej Długaj, który prowadzi autoryzowany punkt serwisowy marki Junak w Tychach przy ulicy Owczarskiej. To właśnie w tym miejscu kupiony i serwisowany był główny bohater naszego spotkania, który przejechał bez większych problemów – uwaga – grubo ponad 130 000 km. W tym czasie Junak uczestniczył w 3 kolizjach.

Na wieść o tym egzemplarzu Junaka 901, postanowiliśmy wyrazić swoje uznanie obecnemu właścicielowi tego motoroweru. Zadzwoniliśmy do Xawiera i poinformowaliśmy go o naszej jedynej słusznej decyzji. Wymieniamy sprzęt na nowy!

W imieniu Junaka o przekazanie nowego sprzętu poprosiliśmy Pana Andrzeja. To m.in. za jego sprawą dowiedzieliśmy się o tym wyjątkowym egzemplarzu. Moment wręczenia kluczyków do fabrycznie nowego Junaka 901 chyba dla nas wszystkich był nieco… wzruszający.

Za sprawą takich chwil upewniamy się, że Warto robić to co robimy i być otwartym na tych wszystkich, którzy mają wspólną pasję…

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły