Junak 901, przebieg 130 000 km i wyjątkowa wymiana…

- MotoRmania

Dość rzadko słyszy się o takich przebiegach, nawet w przypadku motocykli. Junak 901 to motorower, którego właścicielem jest Xawier…

informacja prasowa

Jako ekipa z centrali Junaka wybraliśmy się do Katowic, aby zobaczyć na własne oczy ten jednoślad i poznać jego historię. Tę przybliżył nam Pan Andrzej Długaj, który prowadzi autoryzowany punkt serwisowy marki Junak w Tychach przy ulicy Owczarskiej. To właśnie w tym miejscu kupiony i Junak 901 (2)serwisowany był główny bohater naszego spotkania, który przejechał bez większych problemów – uwaga – grubo ponad 130 000 km. W tym czasie Junak uczestniczył w 3 kolizjach.

Na wieść o tym egzemplarzu Junaka 901, postanowiliśmy wyrazić swoje uznanie obecnemu właścicielowi tego motoroweru. Zadzwoniliśmy do Xawiera i poinformowaliśmy go o naszej jedynej słusznej decyzji. Wymieniamy sprzęt na nowy!

W imieniu Junaka o przekazanie nowego sprzętu poprosiliśmy Pana Andrzeja. To m.in. za jego sprawą dowiedzieliśmy się o tym wyjątkowym egzemplarzu. Moment wręczenia kluczyków do fabrycznie nowego Junaka 901 chyba dla nas wszystkich był nieco… wzruszający.

Za sprawą takich chwil upewniamy się, że Warto robić to co robimy i być otwartym na tych wszystkich, którzy mają wspólną pasję…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl