Motocyklowe Centrum Testowe – sprawdź kask na własnym motocyklu
MotoRmania
14 sierpnia 2012

Motocyklowe Centrum Testowe to najnowszy projekt Inter Motors.

Informacja prasowa

Dzięki Waszym sugestiom narodził się projekt bez precedensu na polskim rynku. W Motocyklowym Centrum Testowym będziecie mieli okazję zapoznać się z produktami marek jakie oferuje Inter Motors, podczas jazdy motocyklem, w warunkach w jakich najczęściej korzystacie z ubrań, kasków i akcesoriów motocyklowych.

Wysłuchaliśmy setek opinii o tym jak Waszym zdaniem powinna wyglądać idealna sprzedaż ubrań motocyklowych. Wasze życzenia i rzeczywiste możliwości naszej firmy znalazły wspólny mianownik w postaci Motocyklowego Centrum Testowego. Wiemy że przymiarka kasku w sklepie to jedynie początek. Wiemy że idealnie leżący kask w przymierzalni, podczas jazdy np. w upale, kiedy balaklawa zaczyna być wilgotna a jej szwy zaczynają nas uwierać, może okazać się za mały, jego skorupa zbyt ciasna, a zapięcie może uwierać…

Mając to wszystko na uwadze postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Teraz, podczas dni otwartych w naszym Motocyklowym Centrum Testowym, będziecie mogli przymierzyć i wypróbować kilkadziesiąt modeli kasków z oferty Inter Motors. Wypełnijcie ankietę, bierzcie kask i jedźcie… Własny motocykl, własny styl jazdy i odczucia. Kaski wyścigowe, turystyczne, szczękowce, enduro lub otwarte. Nie ważne czy jeździcie w terenie, czy gonicie sekundy na torze, czy pokonujecie kilkutysięczne dystanse czy po prostu na co dzień korzystacie ze skutera by przebić się w korkach do pracy. Nasze Motocyklowe Centrum Testowe to wyjście Wam wszystkim naprzeciw. To krok w przyszłość. To nowa jakość sprzedaży!

Zapraszamy do Motocyklowego Centrum Testowego i czekamy na Wasze opinie!Debiut Motocyklowego Centrum Testowego odbędzie się już 23-25. sierpnia w salonie Inter Motors w Rybniku, natomiast już 13-15. września, podczas dni otwartych w warszawskim salonie na ul. Łopuszańskiej odbędzie się kolejna impreza z tego cyklu. W tym sezonie powołujemy projekt do życia, natomiast od przyszłego roku oprócz kasków będziemy udostępniać Wam także inne produkty z naszej oferty.

Lista kasków które dostępne będą w Motocyklowym Centrum Testowym:

Shark
S900
S700
Evoiline 3
Vision R
Speed R
– w sumie 20 kasków w różnych rozmiarach

AGV
K4
AX8 Dual
Citi Ligt
numo
Sky Line
– w sumie 20 kasków w różnych rozmiarach

FLY
Trekker
– 4 kaski w różnych rozmiarach

Suomy
Vandal
D20
Mr Jump
– w sumie 12 kasków w różnych rozmiarach

MDS
M-10
– 4 kaski

BOX
JZ
BZ
SZ

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły