Motocyklistka z tablicą „kocham policję” ścigała się z BMW, wpadła.

- Piotr Jędrzejak

Jazda bez oryginalnej tablicy jest karana… Nawet jeżeli zamiennik wyraża miłość do służb mundurowych.

Jakiś czas temu po polskim internecie rozeszło się zdjęcie motocykla z tablicą rejestracyjną „kocham policję”. Nawet sami policjanci na swoim oficjalnym profilu FB śmieszkowali w tej sprawie.

Teraz role się odwróciły. Właśnie po polskim internecie rozchodzi się film, w którym policja zatrzymuje motocykl z tablicą „kocham policję”. I wiecie co… Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z dokładnie tym samym motocyklem oraz dokładnie tą samą motocyklistką!

Jeżeli wierzyć temu, co napisał autor filmu, to motocyklistka „ścigała się” z BMW. Niestety okazało się, że to policyjne BMW. Na światłach policjantka wybiegła i wyciągnęła kluczyk ze stacyjki. Dalsza część akcji została nagrana:

 

Ciekawe, czy to rzeczywiście był wyścig lub pościg, czy może po prostu zbyt szybka jazda. Nie ma jednak wątpliwości, że jazda bez oryginalnej tablicy jest karana… Nawet jeżeli zamiennik wyraża miłość do służb mundurowych.

Jeżeli główna bohaterka-motocyklistka tutaj jest – odezwij się i napisz jak to było. 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl