MotoAmbulans Yamaha Tracer 700 w akcji na ulicach Warszawy

- Piotr Jędrzejak

Zobaczcie onboard z trasy na sygnałach przez miasto. I pamiętajcie, aby ustępować pojazdom uprzywilejowanym – również motocyklom!

Sezon 2017 ruszył. Na drogi wyjechały nie tylko zwykłe, cywilne jednoślady, ale również motocykle pracujące w służbie. Jednym z nich jest nowa, jaskrawa Yamaha Tracer 700, którą Fundacja Jednym Śladem otrzymała na nowy sezon 2017. Motocykl już ruszył do akcji i lepiej, abyście zapamiętali ten widok.

yamaha tracer 700 oraz tenere 660

Nowa Yamaha Tracer 700 oraz poprzednia Tenere 660 w barwach MotoAmbulansu Fundacji Jednym Śladem.

Podzielcie się tą informacją ze znajomymi motocyklistami oraz wszystkimi kierowcami, aby zwracać uwagę na motocykle, również te uprzywilejowane. MotoAmbulans to najszybszy sposób na transport krwi lub błyskawiczne udzielenie pierwszej pomocy.

W poniższym filmie ratownik pokonuje trasę z Centrum Krwiodawstwa przy ul. Saskiej, do Szpitala Praskiego przy al. Solidarności (dokładna trasa na Google Maps). Tym razem miasto nie było zatłoczone, a pokonanie trasy 3,9 kilometra zajęło jedynie 4 minuty.

Michał, dzięki za podesłanie linka!

 tracer 700 motoambulans yamaha fundacja jednym sladem

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl