MotoAmbulans Yamaha Tracer 700 w akcji na ulicach Warszawy
Piotr Jędrzejak
3 kwietnia 2017

Zobaczcie onboard z trasy na sygnałach przez miasto. I pamiętajcie, aby ustępować pojazdom uprzywilejowanym – również motocyklom!

Sezon 2017 ruszył. Na drogi wyjechały nie tylko zwykłe, cywilne jednoślady, ale również motocykle pracujące w służbie. Jednym z nich jest nowa, jaskrawa Yamaha Tracer 700, którą Fundacja Jednym Śladem otrzymała na nowy sezon 2017. Motocykl już ruszył do akcji i lepiej, abyście zapamiętali ten widok.

Nowa Yamaha Tracer 700 oraz poprzednia Tenere 660 w barwach MotoAmbulansu Fundacji Jednym Śladem.

Podzielcie się tą informacją ze znajomymi motocyklistami oraz wszystkimi kierowcami, aby zwracać uwagę na motocykle, również te uprzywilejowane. MotoAmbulans to najszybszy sposób na transport krwi lub błyskawiczne udzielenie pierwszej pomocy.

W poniższym filmie ratownik pokonuje trasę z Centrum Krwiodawstwa przy ul. Saskiej, do Szpitala Praskiego przy al. Solidarności (dokładna trasa na Google Maps). Tym razem miasto nie było zatłoczone, a pokonanie trasy 3,9 kilometra zajęło jedynie 4 minuty.

Michał, dzięki za podesłanie linka!

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły