Ty vs nie mogę: motocykle i motywacja!

- Piotr Jędrzejak

„Jest tylko jedna zasada, o której musisz wiedzieć: nie ma drugich prób. Jest tylko ta chwila i następna chwila. Każda z tych chwil to test, na który masz tylko i wyłącznie jedną próbę.” 

Colton Haaker, jeden z czołowych zawodników endurocross ostatnio jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Przede wszystkim dlatego, że prowadzi swoje video-blogi i wrzuca naprawdę sporo filmów. Endurocross to niezwykle trudny sport, wymagający nieustannych treningów nad kondycją oraz techniką jazdy. To chyba dlatego przy tworzeniu jednego z filmów, Coltonowi przyświecał głębszy cel – motywacja.

Do niesamowitych ujęć ze swoich treningów dodał mowę motywacyjną „2. miejsce”. Angielski wymagany, ale może to dzięki temu postawicie przed sobą nowe, ważne, większe cele.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl