Ty vs nie mogę: motocykle i motywacja!
Piotr Jędrzejak
4 kwietnia 2017

„Jest tylko jedna zasada, o której musisz wiedzieć: nie ma drugich prób. Jest tylko ta chwila i następna chwila. Każda z tych chwil to test, na który masz tylko i wyłącznie jedną próbę.” 

Colton Haaker, jeden z czołowych zawodników endurocross ostatnio jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Przede wszystkim dlatego, że prowadzi swoje video-blogi i wrzuca naprawdę sporo filmów. Endurocross to niezwykle trudny sport, wymagający nieustannych treningów nad kondycją oraz techniką jazdy. To chyba dlatego przy tworzeniu jednego z filmów, Coltonowi przyświecał głębszy cel – motywacja.

Do niesamowitych ujęć ze swoich treningów dodał mowę motywacyjną „2. miejsce”. Angielski wymagany, ale może to dzięki temu postawicie przed sobą nowe, ważne, większe cele.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły