Moto Guzzi wprowadza szeroką gamę akcesoriów do modelu V7

- MotoRmania

Fabryka Moto Guzzi wraz z wprowadzeniem do produkcji nowej generacji modelu V7, opracowała ponad 60 nowych akcesoriów dedykowanych do tego modelu.

news sponsorowany

W zamyśle producenta jest ułatwienie pracy wszystkim chętnym do samodzielnego spersonalizowania swojego motocykla. Akcesoria pogrupowane są w zestawy: DAPPER, DARK RIDER, LEGEND i SCRAMBLER. Ciekawostką jest, że jest to tylko podpowiedź, bowiem każdy element można zakupić samodzielnie. Oznacza to, że naprawdę trudno będzie spotkać dwa takie same egzemplarze. Ceny akcesoriów zaczynają się już od 60 złotych. Więcej szczegółów u autoryzowanych dealerów Moto Guzzi.

moto guzzi V7_II_DAPPER (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl