Moto 5: The Movie – zapraszamy do warszawskiego kina Luna!

- MotoRmania

1. marca o 19:30 to data, o której nie możesz zapomnieć!

Dokładnie rok temu byliśmy na wspólnym seansie na poprzedniej części, czyli Moto 4: The Movie. Chyba wszyscy zgodzą się, że było świetnie, a kto nie był, niech żałuje. Ale jeszcze nie wszystko stracone! Już 1. marca, dzięki inicjatywie MotoX.com.pl oraz Gas Gas Opole znowu spotkamy się w warszawskim kinie Luna, tym razem na najnowszym Moto 5: The Movie!

Zobaczcie odjechaną zapowiedź:

Daj się zabrać Copperowi Webbowi w ekskluzywną podróż na Chaney Ranch, gdzie trenuje oraz posłuchaj o jego pierwszym sezonie jako PRO, zobacz Tylera Beremana szlifującego swoje umiejętności na wydmach w stanie Washington oraz Południowej Kalifornii. Przekonaj się jak bardzo Adam Cianciarulo chce zostać drugim Rayanem Villopoto. Wybierz Plakat Moto5 The Movie warszawa Lunasię w zapierającą dech w piersiach podróż na pustynię z gwiazdą X-Games, Ronnie Rennerem. Zobacz jak Zach Osborne trenuje, by stać się jednym z najlepszych zawodników na świecie zarówno w motocrossie jak i enduro. Weź udział w jednym z najdzikszych freeride’owych przejazdów z Taylorem Robertem, Kylem Redmondem i Cody’m Weddem. Weź udział w lekcji whipowania z Jimmym Decotisem i Tomem Parsonsem. Sięgnij nieba z Blake’m Baggetten podczas okrążenia w Glen Hellen. Wyrusz w podróż na Antypody z Joshem Cachia i zobacz jak jeździ się bez żadnych zasad.

Skoro obejrzeliście już trailer, przeczytaliście oficjalny opis, to teraz możecie nakręcić się jeszcze bardziej i obejrzeć segment z Joshem Cachia w jego własnym kawałku raju w Australii. A teraz najważniejsze:

Bilety kosztują 15 PLN, a plan sali z wolnymi miejscami dostępny jest tutaj. Bilety można dostać w siedzibie MotoX w Alei Prymasa Tysiąclecia 74b w Warszawie oraz online pisząc na adres mx(małpka)motox.com.pl i dzwoniąc pod numer 606889265. Śpieszcie się, bo miejsc jest coraz mniej!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl