Moto 5: The Movie – zapraszamy do warszawskiego kina Luna!
MotoRmania
11 lutego 2014

1. marca o 19:30 to data, o której nie możesz zapomnieć!

Dokładnie rok temu byliśmy na wspólnym seansie na poprzedniej części, czyli Moto 4: The Movie. Chyba wszyscy zgodzą się, że było świetnie, a kto nie był, niech żałuje. Ale jeszcze nie wszystko stracone! Już 1. marca, dzięki inicjatywie MotoX.com.pl oraz Gas Gas Opole znowu spotkamy się w warszawskim kinie Luna, tym razem na najnowszym Moto 5: The Movie!

Zobaczcie odjechaną zapowiedź:

Daj się zabrać Copperowi Webbowi w ekskluzywną podróż na Chaney Ranch, gdzie trenuje oraz posłuchaj o jego pierwszym sezonie jako PRO, zobacz Tylera Beremana szlifującego swoje umiejętności na wydmach w stanie Washington oraz Południowej Kalifornii. Przekonaj się jak bardzo Adam Cianciarulo chce zostać drugim Rayanem Villopoto. Wybierz się w zapierającą dech w piersiach podróż na pustynię z gwiazdą X-Games, Ronnie Rennerem. Zobacz jak Zach Osborne trenuje, by stać się jednym z najlepszych zawodników na świecie zarówno w motocrossie jak i enduro. Weź udział w jednym z najdzikszych freeride’owych przejazdów z Taylorem Robertem, Kylem Redmondem i Cody’m Weddem. Weź udział w lekcji whipowania z Jimmym Decotisem i Tomem Parsonsem. Sięgnij nieba z Blake’m Baggetten podczas okrążenia w Glen Hellen. Wyrusz w podróż na Antypody z Joshem Cachia i zobacz jak jeździ się bez żadnych zasad.

Skoro obejrzeliście już trailer, przeczytaliście oficjalny opis, to teraz możecie nakręcić się jeszcze bardziej i obejrzeć segment z Joshem Cachia w jego własnym kawałku raju w Australii. A teraz najważniejsze:

Bilety kosztują 15 PLN, a plan sali z wolnymi miejscami dostępny jest tutaj. Bilety można dostać w siedzibie MotoX w Alei Prymasa Tysiąclecia 74b w Warszawie oraz online pisząc na adres mx(małpka)motox.com.pl i dzwoniąc pod numer 606889265. Śpieszcie się, bo miejsc jest coraz mniej!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły