Modeka zaprasza na dni otwarte we Wrocławiu już 8-10 kwietnia!
MotoRmania
6 kwietnia 2016

Po raz kolejny ekipa z salonu Modeki, przy ulicy Gajowickiej zaprasza na dni otwarte. Bogaty i ciekawy repertuar to standard spotkań, do którego przyzwyczaili się już wszyscy klienci, odwiedzający wrocławski salon podczas dni otwartych.

Tym razem będzie jeszcze ciekawiej! Pokazy stuntu, prowadzone przez polskiego zawodnika – Mochu Freestyle czy „grill bar” to tylko niektóre atrakcje imprezy. Uzupełnieniem dni otwartych, będą znane wrocławskiej publiczności „Motocyklowe Wieczory Filmowe”, podczas których będzie można obejrzeć najciekawsze filmy o tematyce motocyklowej, wymienić się swoimi doświadczeniami, a przede wszystkim spędzić czas w doborowym towarzystwie!

Rozpocznij sezon z dużą dawką wiedzy!

Najbliższy weekend to również doskonała możliwość na uzupełnienie swojej wiedzy teoretycznej w zakresie doboru odzieży motocyklowej, techniki jazdy lub teorii przygotowania się do dłuższego wyjazdu. Na Wasze pytania odpowiadać będą Oskar „OK” Kubicki – czołowy polski zawodnik Gymkhany oraz Tobiasz Kukieła, doświadczony podróżnik, motocyklista.

Imprezę rozpoczynamy już w piątek 8 kwietnia o godzinie 10 i bawimy się aż do 19! W sobotę 9 kwietnia od 10-18, a w niedzielę 10 kwietnia od 10 do 16!

Salon firmowy Modeki mieści się we Wrocławiu przy ulicy Gajowickiej 114-116 (w podwórzu). Oprócz odzieży z aktualnej oferty takich marek jak Modeka, Dane, Dainese, Stylmartin i City Nomad znajdziecie tam kaski, obuwie motocyklowe, rękawice, ochraniacze, kufry i sakwy. Zapraszamy również po części zamienne, eksploatacyjne oraz akcesoria do motocykli i skuterów.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły