VIII trening MotoRmania Slajd Zone: są już zdjęcia!
Piotr Jędrzejak
6 kwietnia 2016

Opanowanie jazdy w uślizgach daje ogromne szansę na wyjście cało z awaryjnej sytuacji na drodze. To esencjonalna inwestycja we własne umiejętności!

Pitbiki po raz kolejny dały kilkunastu MotoRmaniakom świetną zabawę, niesamowity trening i znaczne podniesienie swoich umiejętności! W weekend 2-3 kwietnia odbył się kolejny, już ósmy trening na Slajd Zone – no i po raz ósmy każdy z uczestników był po dwóch dniach zmęczony, ale też zadowolony!

Na naszych pitbikach, które mogliście wywracać do woli, ćwiczyliśmy kontrolowane uślizgi na wejściu i na wyjściu z zakrętów, na wszystkie możliwe strony i sposoby, poprzez redukcję biegów oraz z użyciem hamulca. Dzięki nowym umiejętnościom wszyscy poprawili rozumienie motocykla, a co za tym idzie – bezpieczeństwo w codziennej jeździe lub szybkość na torze! Każde ćwiczenie treningowe było uzupełniane o elementy rywalizacji, z których każdy chętnie korzystał.

Kilka dni po treningu, wiecznie uśmiechnięty Maniek napisał nam: „Zabawa była przednia tzn. „pierwszorzędna”! Po raz pierwszy poczułem, co to znaczy radość z prowadzenia motocykla 🙂 A nie tylko spina, strach, i przerażenie. Super trening! Instruktorzy pełna profeska! Raz jeszcze bardzo dziękuję za świetną zabawę, no i do zobaczenia! 🙂 „

Na 2-dniowym treningu otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, kawę/herbatę, wodę, napoje energetyczne, owoce, serwis fotograficzny i filmowy – no właśnie, obejrzyjcie kilka ujęć z mini-wyścigu po owalu, z treningów na „dużym torze” oraz wrażenia kilku uczestników. A na końcu klipu mała informacja bonusowa…

Na weekend 9-10. kwietnia zostały już tylko ostatnie wolne miejsca! Szczegóły, zapisy oraz filmy z treningów znajdziecie tutaj (klik).

Dla każdego uczestnika minionego treningu
oraz dla wszystkich ciekawych „jak to wygląda” mamy:
> paczkę zdjęć z VIII szkolenia do pobrania z Dropboxa <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Zapewniamy jazdę od 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Koszt uczestnictwa to 950 zł za dwa dni.
Wolne miejsca, szczegóły i zapisy na następną edycję znajdziecie tutaj,
a najlepsze zdjęcia z ostatniego treningu poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły