Mocne podsumowanie sezonu – film z Mińska Mazowieckiego

- Piotr Jędrzejak

Pamiętacie wypasiony film sprzed dwóch tygodni, którego tematem przewodnim było kilka Fireblade’ów i bardzo poważne gumowanie? Sądząc po Waszych reakcjach, tamta produkcja bardzo Wam się spodobała, więc teraz mamy dla Was coś jeszcze! Ta sama ekipa podsyła mocne podsumowanie sezonu! Przeczytajcie co napisali i oglądajcie video!

Siema MotoRmaniacy. Sezon motocyklowy za pasem. Chcielibyśmy nakręcić Was wszystkich i zmobilizować tych, którzy jeszcze nie przygotowali motocykla do pierwszego latania po zimie. Przypominamy podsumowanie sezonu 2014 w Mińsku Mazowieckim, w naszym pierwszym amatorskim filmie pod nazwą: „Motorcycles are awesome 2014”. Dobra muza, ryk silnika, zapach palonej gumy…to wszystko możecie usłyszeć i poczuć na własnej skórze!

Zachęcamy do obejrzenia i komentowania;-)
Pozdrawiamy i LwG 😉

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl