Kilka Firebladów i kompilacja poważnego gumowania!

- Piotr Jędrzejak

„Lubimy gumować, to nasze hobby i pasja”

Na naszej skrzynce znajdujemy od Was sporo różnych maili. Wśród nich są też takie jak ten poniżej, czyli podsumowanie z minionego sezonu! Tym razem tematem przewodnim są Hondy Fireblade 929 oraz 954, a przede wszystkim gruba jazda na kole.

Chłopaki napisali:
Lubimy gumować, to nasze hobby i pasja, przesyłam link, żebyście i wy czekali z utęsknieniem na wiosnę tak jak my 🙂 miłego oglądania.

Niestety nie wiemy kto to „my”, ani skąd „my” do nas i do Was piszą, ale jedno jest pewne – potrafią gumować. Lubicie takie filmy?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl