Enduro, przepiękne tereny, świetny montaż i… dwusuwowa ćwiartka!

- Eliasz Davidson

Dokładnie tak wygląda kwintesencja jazdy enduro.

Na pewno znacie klipy Adama Riemanna. Produkcje Motology już wielokrotnie pojawiały się u nas na stronie i zawsze porywały was niesamowitą akcją, wspaniałymi ujęciami i przepięknymi miejscówkami do jazdy. Tym razem nasz bohater powraca z nowym filmem, który jest poniekąd kontynuacją niezwykłej opowieści o dwusuwowych motocyklach enduro. Tym razem Riemann przedstawia świat z punktu widzenia właściciela KTM EXC 250, który nade wszystko ceni sobie prostotę i zabawę z jazdy.

„On the Pipe” skupia się na mistycznych doświadczeniach, jakie w lesie potrafi zapewnić tylko i wyłącznie dwusuwowa ćwiartka. Nieważne, czy sami dosiadaliście takiego potwora w prawdziwym terenie, czy też nie. Ten film z pewnością sprawi, że na 10 minut odpłyniecie i zakochacie się silnikach 2T.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl