Krótka opowieść o nagrodach MotoRmanii: opony Bridgestone S20 i wyjazd na MotoGP

- MotoRmania

Sprawdźcie wiadomość, którą otrzymaliśmy od Amfi, zwyciężczyni jednego z konkursów zorganizowanych przez MotoRmanię i Bridgestone!

Ci czytelnicy, którzy częściej zaglądają na MotoRmanię, na pewno wiedzą, że konkursów u nas raczej nie brakuje. Pewien czas temu, wraz z fundatorem nagród, marką Bridgestone zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były wejściówki na MotoGP w Brnie oraz zestaw opon Bridgestone S20. Zwyciężczynią była Dominika, którą znajomi znają pod ksywką Amfi. Dziś otrzymaliśmy od niej maila… Nawet nie macie pojęcia jak miło nam czytać, że nasze konkursy tak Was cieszą! Sprawdźcie sami:

Witam ciepło.
Tak siedząc sobie w te zimne, zimowe wieczory, wzięło mnie na wspomnienia. W zakamarkach dysku znalazłam foty i postanowiłam napisać.

Jakiś czas temu wygrałam w Waszym losowaniu Bilety na Moto GP i Oponki Bridgestone Battlax s20 <3

1 - odbior nagrody opony bridgestone s20

Miałam napisać, że cudownie się jarały! 😀

2 - palenie gumy

A tak serio –

3 - wymiana opon bridgestone AMFI

Najcudowniejsza nagroda ever!! Moto GP było niezapomnianym przeżyciem!!

4 - AMFI na MotoGP z Bridgestone

Oponki służyły mi dzielnie i sprawdziły się rewelacyjnie podczas wielu km różnych tras. Zjeździłam w nich też kawał Szkocji – Battlaxy dotarły nawet na jej koniec gdzie McGregor i Boorman zaczynali swoją trasę Long Way Down.

5 - podroż na oponach Bridgestone

Dziękuję raz jeszcze i zawsze jestem z Wami!

Pozdrawiam całą redakcję MotoRmanii!

6 - pozdrowienia od Amfi

Amfi

Wielkie dzięki Amfi za taką wiadomość!

No i jak zwykle – monitorujcie strony MotoRmanii, kolejne konkursy już niebawem!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl