Krótka opowieść o nagrodach MotoRmanii: opony Bridgestone S20 i wyjazd na MotoGP
MotoRmania
3 lutego 2015

Sprawdźcie wiadomość, którą otrzymaliśmy od Amfi, zwyciężczyni jednego z konkursów zorganizowanych przez MotoRmanię i Bridgestone!

Ci czytelnicy, którzy częściej zaglądają na MotoRmanię, na pewno wiedzą, że konkursów u nas raczej nie brakuje. Pewien czas temu, wraz z fundatorem nagród, marką Bridgestone zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były wejściówki na MotoGP w Brnie oraz zestaw opon Bridgestone S20. Zwyciężczynią była Dominika, którą znajomi znają pod ksywką Amfi. Dziś otrzymaliśmy od niej maila… Nawet nie macie pojęcia jak miło nam czytać, że nasze konkursy tak Was cieszą! Sprawdźcie sami:

Witam ciepło.
Tak siedząc sobie w te zimne, zimowe wieczory, wzięło mnie na wspomnienia. W zakamarkach dysku znalazłam foty i postanowiłam napisać.

Jakiś czas temu wygrałam w Waszym losowaniu Bilety na Moto GP i Oponki Bridgestone Battlax s20 <3

Miałam napisać, że cudownie się jarały! 😀

A tak serio –

Najcudowniejsza nagroda ever!! Moto GP było niezapomnianym przeżyciem!!

Oponki służyły mi dzielnie i sprawdziły się rewelacyjnie podczas wielu km różnych tras. Zjeździłam w nich też kawał Szkocji – Battlaxy dotarły nawet na jej koniec gdzie McGregor i Boorman zaczynali swoją trasę Long Way Down.

Dziękuję raz jeszcze i zawsze jestem z Wami!

Pozdrawiam całą redakcję MotoRmanii!

Amfi

Wielkie dzięki Amfi za taką wiadomość!

No i jak zwykle – monitorujcie strony MotoRmanii, kolejne konkursy już niebawem!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły