[KONKURS] Wymyśl hasło reklamowe i wygraj bieliznę termoaktywną z ochraniaczami BodyDry!
MotoRmania
25 marca 2013

Zupełna nowość na rynku od BodyDry – bielizna termoaktywna z wysokiej półki, posiadająca dodatkowe ochraniacze, może być Twoja!

Bodydry jest w 100% polską firmą zajmującą się produkcją bielizny termoaktywnej. Cały proces produkcji: projektowanie, testowanie i szycie odbywa się w Polsce, a produkt finalny to naprawdę wysoka półka.  Najbardziej zaawansowana technologicznie seria bielizny BodyDry to modele Bionic. Ich budowa oparta jest na „mapie ciała” , w której wyszczególniono strefy wzmożonego pocenia się oraz strefy zwiększonej ochrony termicznej, a do tego jest anatomicznie dopasowana do układu mięśni.

Materiał to najwyższej jakości włókna włoskie, a dzięki unikalnemu sposobowi wytwarzania, materiał charakteryzuje się najlepszym na rynku współczynnikiem eksportu wilgoci z powierzchni ciała. O tym, jak działa ta zaawansowana technika odprowadzania cieczy, o pozostałych cechach bielizny BodyDry Bionic, czy o zastosowanych warstwach dzianiny przeczytacie na stronie BodyDry.

UWAGA: Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu!!

W naszym konkursie wygrać możecie zupełną nowość, jeszcze niedostępną w sieciach sprzedażowych, czyli opisywany model Bionic, który wyposażony został w dodatkowe protektory! Zostały one rozmieszczone w punktach najbardziej narażonych na urazy, na łokciach, barkach i biodrach. Konstrukcja zapewnia maksymalny komfort, a w połączeniu z ochraniaczami w motocyklowej odzieży wierzchniej, powinna gwarantować maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Bionic z protektorami dopiero wchodzi do oferty sprzedażowej BodyDry, komplet koszula + getry kosztował będzie ok. 450 złotych, ale Wy możecie zgarnąć go od nas już teraz! Wystarczy wymyślić hasło reklamowe reklamowe dla bielizny Bionic z ochraniaczami! Hasło, jak to hasło, powinno być autorskie, krótkie, chwytliwe oraz powinno nawiązywać do opisanego produktu. Może to też być wierszyk, piosenka, rymowanka lub Wasza dowolna inwencja twórcza! Inspiracji możecie szukać na stronie BodyDry oraz w internecie.

Swoje hasła możecie wrzucać w sekcji komentarzy pod tym artykułem, a jeżeli nie posiadacie Facebooka, wyślijcie swoje hasło na maila konkurs(małpka)motormania.com.pl, podpiszcie się, a my wrzucimy je za Was. Hasła możecie wymyślać przez dwa tygodnie, do 8. kwietnia do godziny 12:00. Najlepsze hasło reklamowe wybierze fundator nagrody, firma BodyDry, a jego autor zgarnie koszulkę i getry Bionic z protektorami. Dwa drugie miejsca otrzymają nagrody pocieszenia – kominiarkę BodyDry o wartości 59 złotych. Szare komórki, do dzieła!

UWAGA: Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu!!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły