Yamaha Worldcrosser oraz Xenter w promocji – gwarancja, ubezpieczenie i dodatki
MotoRmania
25 marca 2013

Prezenty przy zakupie Worldcrossera oraz Xenter z gratisowym wyposażeniem!

Informacja prasowa

Promocja z Yamahą Worldcrosser jest dedykowana podróżnikom, którzy już planują wiosenne i letnie wyprawy po Polsce i zagranicą. Motocykl Super Tenere w przygotowanej na trudne trasy wersji Worldcrosser teraz jest dostępny nie tylko z 4-letnią gwarancją w cenie pojazdu, ale także do wyboru z końcówką wydechu Akrapovic lub kuframi bocznymi gratis.

Wersja Worldcrosser obejmuje dodatkowe panele boczne i osłony ramy wykonane z włókna węglowego, osłony widelca, aluminiowe osłony wału napędowego, tylnego hamulca i płytę osłonową karterów i rur kolektorów oraz okładzinę zbiornika paliwa i zestaw naklejek. Worldcrosser kosztuje 65 900 PLN.

Na wiosnę przy zakupie skutera Yamahy Xenter otrzymasz zestaw akcesoriów, które ułatwią Ci codzienną komunikację w mieście i weekendowe wycieczki we dwoje. Przed kaprysami pogody ochroni Cię wysoka szyba, do kufra zapakujesz niezbędny bagaż. Ale to nie koniec niespodzianek! Dostaniesz też pełne, 12-miesięczne ubezpieczenie OC/AC gratis, dzięki czemu nie będziesz musiał ponosić żadnych dodatkowych kosztów w dniu nabycia skutera.

Xenter na dużych, 16-calowych kołach, napędzany dynamicznym silnikiem o pojemności 150 cm3, z zapożyczonym z motocykli tylnym zawieszeniem Monocross i jest dostępny u Twojego lokalnego dealera w cenie 13 900 PLN.

Promocja jest ważna do 30.06.2013 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły na www.yamaha-motor.pl i u Dealerów Yamaha. Akcja dotycząca Yamahy Worldcrosser obejmuje wyłącznie modele 2013.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły