Konkurs BATTLE OF THE KINGS rozstrzygnięty!
MotoRmania
15 maja 2015

Liberator – warszawski dealer motocykli Harley-Davidson zajął trzecie miejsce w pierwszym etapie konkursu „Battle of The Kings” na najlepszego customa.

Ekipa Liberatora, pod wodzą Tomasza Skórki pamiętając o buntowniczym charakterze modelu Street zainspirowała się modą z początku lat 60-tych, która wraca do łask i coraz częściej jest widoczna wśród młodych ludzi na ulicach. Krnąbrny styl Cafe Racer całkowicie zmienił linię przerobionego motocykla. Customowy zbiornik paliwa, tłumik, panel błotnika i kanapa według indywidualnego projektu oraz malowanie nadały Streetowi niepokorny charakter i wygląd. Akcesoria użyte przy budowie, czyli kierownica clip-on, kierunkowskazy i 7 calowa lampa od Fat Boya, to elementy, które można znaleźć w katalogu oryginalnych części. To nawiązanie do tradycji przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych.

„Na bieżąco obserwuję światowe trendy i widzę jak w wielkim stylu wraca moda na lata 60 i 70. W oparciu o obserwacje i zdanie wielu obecnych klientów najmodniejszym kierunkiem pośród młodych potencjalnych klientów HD jest Cafe Racer.” – mówi Tomasz Skórka – twórca projektu.

Zwycięzca konkursu weźmie udział w Finale Ogólnoeuropejskim w Czerwcu w Biarritz we Francji, gdzie 5 maszyn wyłonionych w publicznym losowaniu konkurować będzie o miano Europejskiego Króla Custom.

Street 750 jest najnowszym modelem w rodzinie motocykli Harley-Davidson Dark Custom, a dzięki swojej konstrukcji jest łatwy do przebudowy i dostosowania do preferencji użytkowników. Model ten, napędzany nowym, chłodzonym cieczą silnikiem V-twin, jest najlżejszym, najbardziej dynamicznym i najtańszym motocyklem w ofercie Harley-Davidson, jednocześnie zachował on wszystkie atrybuty indywidualności, buntu i wolności typowe dla motocykli tej marki.

Motocykl można obecnie oglądać w salonie Liberator, gdzie 20 czerwca 2015 podczas 1 dnia imprezy „Harley On Tour 2015” w Warszawie zostanie on zlicytowany podczas nadwornej licytacji KRÓLA STREETA III, w której udział będą mogli wziąć wszyscy chętni i na którą dealer serdecznie zaprasza.

Do momentu licytacji, ciesząc się zwycięstwem Liberator ogłasza królewską promocję na model bazowy Street 750 – można go kupić już od 29 249 zł.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły