Konkurs BATTLE OF THE KINGS rozstrzygnięty!

- MotoRmania

Liberator – warszawski dealer motocykli Harley-Davidson zajął trzecie miejsce w pierwszym etapie konkursu „Battle of The Kings” na najlepszego customa.

Ekipa Liberatora, pod wodzą Tomasza Skórki pamiętając o buntowniczym charakterze modelu Street zainspirowała się modą z początku lat 60-tych, która wraca do łask i coraz częściej jest widoczna wśród młodych ludzi na ulicach. Krnąbrny styl Cafe Racer całkowicie zmienił linię przerobionego motocykla. Customowy zbiornik paliwa, tłumik, panel błotnika i kanapa według indywidualnego projektu oraz malowanie nadały Streetowi niepokorny charakter i wygląd. Akcesoria użyte przy budowie, czyli kierownica clip-on, kierunkowskazy i 7 calowa lampa od Fat Boya, to elementy, które można znaleźć w katalogu oryginalnych części. To nawiązanie do tradycji przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych.

Harley Davidson Street750 (16)

„Na bieżąco obserwuję światowe trendy i widzę jak w wielkim stylu wraca moda na lata 60 i 70. W oparciu o obserwacje i zdanie wielu obecnych klientów najmodniejszym kierunkiem pośród młodych potencjalnych klientów HD jest Cafe Racer.” – mówi Tomasz Skórka – twórca projektu.

Zwycięzca konkursu weźmie udział w Finale Ogólnoeuropejskim w Czerwcu w Biarritz we Francji, gdzie 5 maszyn wyłonionych w publicznym losowaniu konkurować będzie o miano Europejskiego Króla Custom.

Street 750 jest najnowszym modelem w rodzinie motocykli Harley-Davidson Dark Custom, a dzięki swojej konstrukcji jest łatwy do przebudowy i dostosowania do preferencji użytkowników. Model ten, napędzany nowym, chłodzonym cieczą silnikiem V-twin, jest najlżejszym, najbardziej dynamicznym i najtańszym motocyklem w ofercie Harley-Davidson, jednocześnie zachował on wszystkie atrybuty indywidualności, buntu i wolności typowe dla motocykli tej marki.

Harley Davidson Street750 (5)

Motocykl można obecnie oglądać w salonie Liberator, gdzie 20 czerwca 2015 podczas 1 dnia imprezy „Harley On Tour 2015” w Warszawie zostanie on zlicytowany podczas nadwornej licytacji KRÓLA STREETA III, w której udział będą mogli wziąć wszyscy chętni i na którą dealer serdecznie zaprasza.

Do momentu licytacji, ciesząc się zwycięstwem Liberator ogłasza królewską promocję na model bazowy Street 750 – można go kupić już od 29 249 zł.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl