[KONKURS] 17 podwójnych biletów na “On Any Sunday: The Next Chapter” w całej Polsce!
MotoRmania
5 czerwca 2015

Pokaz filmu odbędzie się we wtorek 16. czerwca w 17 kinach w całej Polsce, a my mamy dla Was 17 podwójnych wejściówek. Pytanie jest bardziej, niż łatwe!

Jeżeli uważacie się za fanów sportów motocyklowych, to na pewno pamiętacie kultowy film „On Any Sunday”. Jeżeli czytacie nasz portal, to na pewno wiecie, że syn reżysera tej legendarnej produkcji, wziął się za nakręcenie kolejnej części pod tytułem „On Any Sunday: The next chapter” – a jak pisaliśmy zaledwie kilka dni temu, sieć Multikino planuje pokaz tego filmu już 16 czerwca w 17 kinach w całej Polsce!

Z tej okazji mamy dla konkurs, w którym możecie zgarnąć po jednym, podwójnym bilecie do każdego z 17 kin!

Bilety ufundowała sieć Multikino, a pokaz filmu odbędzie się 16. czerwca o godzinie 19:00 w 17 kinach Multikino w całej Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze. Aby zgarnąć podwójną wejściówkę do wybranego przez siebie kina, musicie odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

W którym roku do kin trafił pierwszy film „On Any Sunday”? 

Podpowiedź znajdziecie w linkach powyżej, a poprawną odpowiedź należy przesłać na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl. Konkurs potrwa do wtorku 9. czerwca do godziny 12:00. Z jednego adresu e-mail można wysłać tylko jedną odpowiedź. W tytule maila musi znaleźć się nazwa kina (z listy powyżej), do którego chcecie pójść oraz imię i nazwisko. Spośród poprawnych zgłoszeń wylosujemy 17 zwycięzców, którzy otrzymają bilet dla dwóch osób. Wyniki zostaną opublikowane w treści tego artykułu, ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową, a wejściówki będą do odbioru w kasach za okazaniem dowodu osobistego. Powodzenia!

(Bilety można też kupić – informację znajdziecie tutaj.)

[AKTUALIZACJA]

Konkurs jest już rozstrzygnięty! Jak zwykle zasypaliście naszą skrzynkę mailami, ale następnym razem musimy wymyślić trudniejsze pytanie… Tym razem nie znaleźliśmy ani jednej błędnej odpowiedzi! 😉 Wszystkim bardzo dziękujemy za udział, listę zwycięzców widzicie poniżej – każdy, kto się tutaj znalazł, otrzymał także maila z instrukcjami, jak odebrać swoją wejściówkę dla dwóch osób. Przypominamy, że seans „On Any Sunday: The next chapter” odbędzie się 16. czerwca o godzinie 19:00 w 17 kinach Multikino w całej Polsce, a bilety można również zakupić w kasach. Udanego seansu!

Bydgoszcz – Alina T.
Gdańsk – Tomasz P.
Katowice – Tadeusz F.
Kraków – Dorota N.
Lublin – Jakub K.
Łódź – Maciej R.
Olsztyn – Jarosław P.
Poznań 51 – Joanna S.
Rzeszów – Jakub P.
Szczecin – Krzysiek R.
Warszawa Ursynów – Rafał G.
Warszawa Targówek – Paweł W.
Warszawa Złote Tarasy – Karolina K.
Wrocław Arkady – Mariusz S.
Wrocław Pasaż – Krzysztof K.
Zabrze – Łukasz S.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły