Kask – skarbonka od HJC: gdzie kupić?

- MotoRmania

Wyjątkowa skarbonka HJC już do kupienia w Polsce. Tylko kilkadziesiąt sztuk!

Od redakcji: Kilka dni temu na naszym Facebooku zorganizowaliśmy losowanie, w którym można było zgarnąć kask-skarbonkę. Zainteresowanie okazało się ogromne, a wiele osób pytało, gdzie kupić taki bajer. Mamy dla Was informację odpowiedź!

informacja prasowa

Dawno żaden produkt nie wywołał w Dobrych Sklepach Motocyklowych takiego entuzjazmu! Kask-skarbonka HJC R-PHA10 Plus Carbon Lorenzo naprawdę cieszy oko. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla motocyklisty, tylko musicie pamiętać o jednym – w całej Polsce do kupienia jest zaledwie kilkadziesiąt sztuk. Zobaczcie, gdzie są dostępne, warto się pospieszyć!

kask-skarbonka_HJC

Kaski-skarbonki HJC to unikatowy towar. Kupując je w Dobrych Sklepach Motocyklowych masz 100% gwarancji oryginalności – jesteśmy wyłącznym oficjalnym dystrybutorem HJC na terenie Polski. Poniżej lista salonów, w których możesz kupić skarbonki:

Sklepy stacjonarne:
– BEST MOTORS Bydgoszcz, ul Jagiellońska 70
– Dugme Wrocław, Zwycięska 14E/4B

Sklepy stacjonarne i internetowe:
ATM
– Motocykle Lublin
4 ride
Bikestar
Karmot

Wymiary skarbonki: – długość: 16,5 cm; – szerokość: 13 cm; – wysokość 13,5 cm.
Cena: 99 zł.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl