Just1 J34 Pro Tour: uniwersalny kask adventure

- MotoRmania

Czy można znaleźć jeden kask, który sprawdzi się na asfalcie, szutrze, w lesie i na torze? Czy to w ogóle da się połączyć?

informacja prasowa

Da się! I to z całkiem ciekawym skutkiem. Warto zwrócić uwagę na kaski typu dual sport/adventure. Łączą one w sobie bezpieczeństwo i komfort kasków integralnych, wraz z efektywną wentylacją kasków offroadowych.

Just1 J34 Pro Tour kask adventure dual (2)

Dłuższe wyprawy w pełnym komforcie

Miłośnicy dużych globtroterów takich jak Africa Twin czy BMW GS, nie muszą iść na kompromis wybierając pomiędzy bezpieczeństwem i wentylacją podczas dalekich podróży. Kask Just1 J34 Pro Tour posiada aż 10 otworów wentylacyjnych! Zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła z kasku, także w bardzo upalne dni. Podczas jazdy off-roadowej można szybko wypiąć wizjer, a szerokie pole widzenia pozwala dopasować gogle motocrossowe. Dla większego komfortu, z kasków terenowych zaczerpnięto także daszek do ochrony przed słońcem w upalne dni.

Just1 J34 Pro Tour kask adventure dual (5)

Hybryda kasku crossowego z integralnym

Mimo, że jest to kask, który swoją budową przypomina kask crossowy, posiada wszystkie cechy kasków integralnych. Największym znakiem zapytania przy kaskach typu dual jest wyciszenie. Jeżeli ktoś przekroczył kiedyś prędkość 80 km/h w kasku crossowym, wie o jakim przeciągu mowa. Odpowiednio opracowana aerodynamika J34 Pro Tour eliminuje problem nadmiernego hałasu. Pod względem bezpieczeństwa, kask Just1 posiada zapięcie DD i system ratunkowego wyjmowania poduszek policzkowych. Wnętrze kasku wykonane jest z oddychających, antybakteryjnych materiałów, które w całości można wyjąć i wyprać, aby utrzymać kask w czystości.

Just1 J34 Pro Tour kask adventure dual (1)

Kask Just1 J34 Pro Tour w kolorowych malowaniach przypadnie do gustu podróżnikom dosiadającym potężne enduraki, dla których zjazd z asfaltu rozpoczyna kolejną przygodę. W tego typu kaskach ważną rolę odgrywa także blenda przeciwsłoneczna oraz możliwość zastosowania Pinlocka, dlatego w J34 nie mogło ich zabraknąć. Bezpieczeństwo gwarantuje europejska homologacja ECE 22-05. Kask adventure sprawdzi się w każdych warunkach podczas dalekich podróży, miejskich wypraw do sklepu oraz zabaw w off-roadzie.

Sugerowana cena: 649 zł

Więcej informacji na stronie importera: www.morettiparts.pl

Just1 J34 Pro Tour kask adventure dual (4)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl