Ambasador USA na motocyklowej przejażdżce w warszawskim salonie Harley-Davidson Liberator

- MotoRmania

Ambasador USA w Polsce też może chcieć przejechać się Harley-Davidsonem. All for Freedom – Freedom for All!

informacja prasowa

W ostatnich dniach ambasador USA w Polsce, Pani Georgette Mosbacher odwiedziła warszawski salon Harley-Davidson Liberator. Celem odwiedzin nie była oficjalna wizyta u przedstawiciela jednego z najbardziej znanych amerykańskich producentów, lecz chęć przejażdżki kultową maszyną i poczucia osobiście emocji jazdy motocyklem Harley-Davidson, w myśl sloganu bliskiego również wszystkim Amerykanom – All for Freedom (Wszystko dla wolności).

Georgette Mosbacher Harley Warszawa (1)

Pani Ambasador została gościnnie przyjęta przez załogę Liberatora oraz przedstawicieli warszawskiego klubu HOG (Harley Owners Group – ogólnoświatowy klub posiadaczy motocykli Harley), a po krótkim zwiedzeniu salonu rozpoczęły się przygotowania do jazdy – wybór odzieży ochronnej i kasku.

Georgette Mosbacher Harley Warszawa (4)

Po ustaleniu trasy z ochroną, Jan Kwilman – współwłaściciel salonu – zabrał Panią Ambasador na przejażdżkę motocyklem Harley-Davidson Road Glide. Motocykl udekorowany flagami – polską i amerykańską – dumnie przejechał ulicami Warszawy. Po powrocie uśmiechnięta Pani Ambasador wyraziła chęć kolejnej przejażdżki. Dalej i szybciej!

To była emocjonująca wizyta dla obu stron. Jesteśmy pewni, że Pani Ambasador połknęła motocyklowego bakcyla.

Georgette Mosbacher Harley Warszawa (11)

Jednocześnie Georgette Mosbacher ponownie zaprosiła do składania wniosków o wizy i odwiedzenie Stanów Zjednoczonych, aby w kraju kolebce Harley-Davidson poznać piękno niezmierzonych przestrzeni i dróg, a także amerykańskiego ducha wolności. Oczywiście na dwóch kołach…
…All for Freedom – Freedom for All!

Georgette Mosbacher Harley Warszawa (14)

Georgette Mosbacher Harley Warszawa (13)

Georgette Mosbacher Harley Warszawa (7)

Georgette Mosbacher Harley Warszawa (3)

Georgette Mosbacher Harley Warszawa (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl