Jeszcze jedna edycja imprezy Honda Fun & Safety w sezonie 2013!

- MotoRmania

Honda w Polsce, w odpowiedzi na liczne prośby ze strony klientów zadowolonych z udziału w Honda Fun & Safety, postanowiła zorganizować dodatkową, wcześniej nieplanowaną, edycję tej wyjątkowej imprezy.

Informacja prasowa

W dniach 31 sierpnia – 1 września 2013, po raz drugi w tym roku, na nowym torze kartingowym w Toruniu, klienci autoryzowanej sieci sprzedaży Hondy będą mieli doskonałą okazję do nauki i zabawy w bezpiecznych warunkach. Podobnie jak ostatnio, wszyscy uczestnicy będą mogli liczyć na specjalną opiekę i porady instruktorów, którzy będą do ich dyspozycji przez cały weekend.

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy zgłosić się do swojego dealera Hondy po zaproszenie na Honda Fun & Safety. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W szczególności mile widziane są osoby początkujące, które chciałyby poczuć się pewniej i bezpieczniej za kierownicą swojego motocykla. Doskonałą rekomendacją i zachętą do udziału niech będzie kilka przykładowych komentarzy uczestników:

„Impreza Fun&Safety to jeden z najlepszych eventów motocyklowych w jakich zdarzyło mi się brać udział.”
Ludwik, CBR250R

„Jako początkujący motocyklista przed wyjazdem obawiałem się o moje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo współuczestników imprezy. Wszystkie jednak moje obawy zniknęły bardzo szybko. Zarówno instruktaż jak i pierwsze okrążania przekonały mnie, że nikomu żadna krzywda stać się nie może. Obsługa bardzo fachowa, ratownicy na miejscu, tor doskonale przygotowany. Nie mogę się już doczekać kolejnej edycji imprezy.”
Tomasz, CBF600S

„Bawiłem się świetnie ale przede wszystkim sporo się nauczyłem. Pokonywanie zakrętów w normalnym ruchu ulicznym do tej pory jakoś mi wychodziło, (jakoś) dopiero po Fun & Safety widzę ogromną różnicę.”
Michał, CBF600

„Sporo wskazówek udzielonych na torze, wykorzystuję codziennie jeżdżąc po drogach cywilnych.”
Wiesław, VFR1200F

„Pewność jaką zyskałem na motocyklu jest nieoceniona. Każdy kolejny wyjazd na tor to możliwość testowania Waszych uwag i wskazówek dotyczących ułożenia ciała czy kontroli manetki :). Przeglądam swoje zdjęcia i sam siebie nie poznaję. Nie patrząc na daty wiem kiedy były robione, przed czy po rozmowach, bo widzę coraz mniej błędów, które popełniałem.”
Tymoteusz, CBR600F

„Fun & Safety to okazja do świetnej zabawy, nauki, poznania wspaniałych ludzi o wspólnej pasji, złapania torowego bakcyla…. i wbrew pozorom – nabrania pokory do własnych umiejętności (ile nauki jeszcze przede mną).”
Marta, CBR250R

„Moja wiedza z zakresu techniki jazdy wzrosła dzięki tym kilku dniom spędzonymi z Wami o przynajmniej 300%!!! Nadal doskonale zdaję sobie sprawę, że „nie umiem” jeździć, ale wskazówki udzielane przez Tomka, Kubę czy wszystkich innych stanowiły bezcenne źródło informacji.”
Stanisław, CBR600RR

„Bardzo mi się podobało omawianie zdjęć na telebimie i tłumaczenie błędów. Instruktorzy byli bardzo przyjaźni i pomocni. Takie spotkania wiele wnoszą w relacje klienta z marką, a także poprawiają umiejętności”
Michał, NC700X

„…tego typu szkolenie już przynosi korzyści w normalnej jeździe motocyklem po mieście oraz dłuższych wyprawach – pewniej pokonuje się zakręty. A to jest jedna z niewielu czynności, za którą kocha się jazdę na motocyklu ;)”
Łukasz, CBR250R

„…po uczestnictwie w pierwszym spotkaniu w Radomiu, które było dla mnie wręcz rewolucyjne w nabyciu nowych doświadczeń, a także obserwacji jak można prowadzić motocykl, postanowiłem by koniecznie wziąć udział w kolejnych edycjach i nadal doskonalić umiejętności, których absolutnie nie można nabyć na kursie prawa jazdy.”
Andrzej, CRF250L

Więcej informacji na honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl