Jesienne podgrzewanie cen: przeceny w sklepie MotoFreak!

- MotoRmania

Zbliża się do nas wielkimi krokami jesień, a wraz z nią koniec sezonu motocyklowego. Z tej okazji sklep MotoFreak organizuje “Jesienne podgrzewanie cen”. Przeceniliśmy całą masę produktów o wartość VAT, tak więc jeśli chcesz ubrać się w dobre ciuchy motocyklowe i wyposażyć swój motocykl w najlepsze akcesoria w rozsądnych cenach, nie zastanawiaj się dłużej.

informacja prasowa

Promocja trwa od 21 do 30 września włącznie i obowiązuje na zakupy w sklepie stacjonarnym, internetowym oraz na zamówienia złożone mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do naszego salonu klientów z całej Polski – zamówienia wysyłamy na cały kraj kurierem GLS oraz UPS. W przypadku sklepu internetowego, ceny będą redukowane przez naszą obsługę po otrzymaniu zamówienia.

2

Masz wątpliwości? Pytaj przez mail: [email protected] lub tel: 883 573 690

Marki, których dotyczy promocja to: DAINESE, AGV, MOTONA, ALPINESTARS, SHOEI, SUOMY, HJC, AIROH, SHARK,  PUIG, LeoVince, SCORPION, MIVV, TERMIGNONI, BREMBO, BRAKING  i wiele innych…

*Oferta nie dotyczy kamer GoPro i ICON oraz nie łączy się z innymi, aktualnymi promocjami w naszym sklepie.

6

Adres salonu:
MotoFreak Akcesoria Motocyklowe, ul. Wrocławska 43a, Kraków
pon-piątek:  10:00-18:00
sob:             10:00-14:00
tel: 883 573 690,
e-mail: [email protected],
www.MotoFreak.pl

1

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl