Jesienne podgrzewanie cen: przeceny w sklepie MotoFreak!
MotoRmania
20 września 2017

Zbliża się do nas wielkimi krokami jesień, a wraz z nią koniec sezonu motocyklowego. Z tej okazji sklep MotoFreak organizuje “Jesienne podgrzewanie cen”. Przeceniliśmy całą masę produktów o wartość VAT, tak więc jeśli chcesz ubrać się w dobre ciuchy motocyklowe i wyposażyć swój motocykl w najlepsze akcesoria w rozsądnych cenach, nie zastanawiaj się dłużej.

informacja prasowa

Promocja trwa od 21 do 30 września włącznie i obowiązuje na zakupy w sklepie stacjonarnym, internetowym oraz na zamówienia złożone mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do naszego salonu klientów z całej Polski – zamówienia wysyłamy na cały kraj kurierem GLS oraz UPS. W przypadku sklepu internetowego, ceny będą redukowane przez naszą obsługę po otrzymaniu zamówienia.

Masz wątpliwości? Pytaj przez mail: info@motofreak.pl lub tel: 883 573 690

Marki, których dotyczy promocja to: DAINESE, AGV, MOTONA, ALPINESTARS, SHOEI, SUOMY, HJC, AIROH, SHARK,  PUIG, LeoVince, SCORPION, MIVV, TERMIGNONI, BREMBO, BRAKING  i wiele innych…

*Oferta nie dotyczy kamer GoPro i ICON oraz nie łączy się z innymi, aktualnymi promocjami w naszym sklepie.

Adres salonu:
MotoFreak Akcesoria Motocyklowe, ul. Wrocławska 43a, Kraków
pon-piątek:  10:00-18:00
sob:             10:00-14:00
tel: 883 573 690,
e-mail: info@motofreak.pl,
www.MotoFreak.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły