IV trening MotoRmania Slajd Zone – zdjęcia do pobrania!
MotoRmania
2 marca 2016

Zobaczcie kilka zdjęć ze szkolenia Slajd Zone, które odbyło się w dniach 27-28. lutego!

W ostatni weekend lutego już po raz 4. odwiedziła nas grupa MotoRmaniaków. W hali na terenie byłych zakładów FSO zorganizowaliśmy dla Was już kolejny trening z serii MotoRmania Slajd Zone!

Chyba nikt nie spodziewał się, że będzie inaczej, a jednak wszyscy po dwóch dniach jazdy sami byli zdziwieni, jak bardzo podnieśli swoje umiejętności panowania nad motocyklem. Na naszych pitbikach ćwiczyliśmy kontrolowane uślizgi na wejściu i na wyjściu z zakrętów, na wszystkie możliwe strony i sposoby, aby swoje nowe zrozumienie motocykla móc przenieść wprost na asfalt. Motocykle oczywiście mogliście wywracać do woli. Każde ćwiczenie treningowe jest uzupełniane o elementy rywalizacji oraz zorganizowaliśmy mini-wyścigi. Otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, kawę/herbatę, wodę, napoje energetyczne, owoce, serwis fotograficzny i filmowy.

Kilka najlepszych zdjęć zobaczycie poniżej, a w momencie pisania tego artykułu, zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca na trening 5-6. marca! Szczegóły i zapisy tutaj (klik).

A teraz mamy dla Was:
> zdjęcia z IV szkolenia do pobrania z Dropboxa <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Na najbliższy termin 5-6. marca zostały ostatnie miejsca.
Koszt uczestnictwa to 950 zł za dwa dni.
Zapewniamy jazdę od 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Szczegóły przeczytacie tutaj, a kilka najlepszych zdjęć obejrzycie poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły