Honda Fun & Safety 2012 – tor Radom w maju
Piotr Jędrzejak
10 maja 2012

W dniach 26 – 27 maja na torze kartingowym w Radomiu odbędzie się pierwsza w tym roku impreza Honda Fun & Safety.

Promowanie bezpieczeństwa to jedno z głównych założeń koncernu Hondy. Dlatego w sezonie 2012 Honda Poland po raz kolejny organizuje cykl Honda Fun and Safety. Podczas zbliżającego się weekendu, uczestnicy będą mieli okazję poprawić swoje umiejętności oraz doświadczyć przyjemności z jazdy motocyklem, którą ciężko poczuć w warunkach drogowych. Dodatkową atrakcją imprezy będą profesjonalne zdjęcia z jazdy, które uczestnicy będą mogli pobrać z galerii zamieszczonej na stronie honda.pl. W trakcie przerwy, wspomniane zdjęcia będą prezentowane osobom zainteresowanym, aby „na gorąco” mogły ocenić swoją pozycję na motocyklu i otrzymać fachową pomoc. Na miejscu przewidziany jest catering i napoje.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Honda Fun & Safety zapraszamy do autoryzowanych salonów motocyklowych Hondy, gdzie dostępne są bardziej szczegółowe informacje oraz prowadzone są zapisy.

Oczywiście na imprezie obecna będzie ekipa MotoRmanii. Wszyscy chętni będą mogli pojeździć pod bacznym okiem naszego redaktora naczelnego oraz podzielić się z nim swoimi uwagami.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły