Gorące weekendowe promocje w poznańskim 4ride.pl!
MotoRmania
16 września 2016

W najbliższe dwa weekendy w poznańskim salonie 4ride.pl szykują się mega akcje! Przyjdź koniecznie i skorzystaj ze świetnych promocji na najlepsze ubrania i akcesoria motocyklowe.

informacja prasowa

Najlepsze marki w jeszcze lepszej cenie

W weekend 17-18 września i 24-25 września produkty Twoich ulubionych marek będą tańsze o całe 15%! Każdego z tych dni promocja obejmie jedną lub dwie wybrane marki. Będzie to m.in. Alpinestars, Held, HJC, RST i Fox. Która marka kiedy? Przyjdź do salonu i się przekonaj albo szukaj informacji na Facebooku 4ride.pl lub Dobrych Sklepów Motocyklowych.

Legendy świata motocykli

W oba weekendy będziesz też mieć okazję wypróbować kaski HJC i Arai, m.in. najwyższe sportowe modele HJC RPHA 11 i Arai RX-7V. HJC i Arai to legendarne marki z najwyższej półki. Jeżdżą w nich profesjonaliści, słynni zawodnicy Moto GP i amatorzy, którym zależy na bezpieczeństwie swojej głowy i wysokiej jakości. Maksymalne zabezpieczenie, wygoda oraz perfekcyjne dopasowanie to tylko niektóre z wielu zalet tych modeli.

Zobacz, dlaczego są takie wyjątkowe i co przekonało do nich najlepszych zawodników świata. Przymierz, wypróbuj i kup na miejscu – nasi doradcy pomogą w dobraniu najlepszego produktu z możliwych. Ale jeśli to jeszcze nie ten moment, jeśli chcesz zmienić kask dopiero za jakiś czas – nie szkodzi, przyjedź, przetestuj, bez zobowiązań! Wiemy, że wybór kasku to bardzo ważna sprawa, możesz już o tym myśleć, a kupić, kiedy dojrzejesz do decyzji. Zapraszamy.

Zapraszamy do 4ride.pl!

Jeśli po ciężkim sezonie Twoja motocyklowa garderoba wymaga odświeżenia lub jeśli przed Tobą w tym roku jeszcze setki kilometrów, na które chcesz się perfekcyjnie przygotować, to koniecznie odwiedź salon 4ride.pl. Nie tylko kupisz tu teraz topowe produkty w najlepszych cenach, ale też skorzystasz z naprawdę rzetelnego doradztwa. Eksperci 4ride.pl doskonale znają swoje produkty i potrafią idealnie dobrać je do Twoich potrzeb. Przyjdź i się przekonaj!

Więcej informacji: Facebook 4ride.pl i Dobrych Sklepów Motocyklowych.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły