Gorące weekendowe promocje w poznańskim 4ride.pl!

- MotoRmania

W najbliższe dwa weekendy w poznańskim salonie 4ride.pl szykują się mega akcje! Przyjdź koniecznie i skorzystaj ze świetnych promocji na najlepsze ubrania i akcesoria motocyklowe.

informacja prasowa

Najlepsze marki w jeszcze lepszej cenie

W weekend 17-18 września i 24-25 września produkty Twoich ulubionych marek będą tańsze o całe 15%! Każdego z tych dni promocja obejmie jedną lub dwie wybrane marki. Będzie to m.in. Alpinestars, Held, HJC, RST i Fox. Która marka kiedy? Przyjdź do salonu i się przekonaj albo szukaj informacji na Facebooku 4ride.pl lub Dobrych Sklepów Motocyklowych.

salon-4ride-poznan6

Legendy świata motocykli

W oba weekendy będziesz też mieć okazję wypróbować kaski HJC i Arai, m.in. najwyższe sportowe modele HJC RPHA 11 i Arai RX-7V. HJC i Arai to legendarne marki z najwyższej półki. Jeżdżą w nich profesjonaliści, słynni zawodnicy Moto GP i amatorzy, którym zależy na bezpieczeństwie swojej głowy i wysokiej jakości. Maksymalne zabezpieczenie, wygoda oraz perfekcyjne dopasowanie to tylko niektóre z wielu zalet tych modeli.

Zobacz, dlaczego są takie wyjątkowe i co przekonało do nich najlepszych zawodników świata. Przymierz, wypróbuj i kup na miejscu – nasi doradcy pomogą w dobraniu najlepszego produktu z możliwych. Ale jeśli to jeszcze nie ten moment, jeśli chcesz zmienić kask dopiero za jakiś czas – nie szkodzi, przyjedź, przetestuj, bez zobowiązań! Wiemy, że wybór kasku to bardzo ważna sprawa, możesz już o tym myśleć, a kupić, kiedy dojrzejesz do decyzji. Zapraszamy.

salon-4ride-poznan7

Zapraszamy do 4ride.pl!

Jeśli po ciężkim sezonie Twoja motocyklowa garderoba wymaga odświeżenia lub jeśli przed Tobą w tym roku jeszcze setki kilometrów, na które chcesz się perfekcyjnie przygotować, to koniecznie odwiedź salon 4ride.pl. Nie tylko kupisz tu teraz topowe produkty w najlepszych cenach, ale też skorzystasz z naprawdę rzetelnego doradztwa. Eksperci 4ride.pl doskonale znają swoje produkty i potrafią idealnie dobrać je do Twoich potrzeb. Przyjdź i się przekonaj!

Więcej informacji: Facebook 4ride.pl i Dobrych Sklepów Motocyklowych.

salon-4ride-poznan13

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl