Honda potwierdza: offroadowy skuter X-ADV w produkcji!
MotoRmania
16 września 2016

– Nowy typ pojazdu łączy wygląd klasy Adventure z wszechstronnymi osiągami i funkcjonalnością.
– Oficjalna premiera modelu odbędzie podczas Targów EICMA w Mediolanie w listopadzie 2016 b.r.

informacja prasowa

Honda Motor Europe z przyjemnością potwierdza rozpoczęcie produkcji nowego typu motocykla, przewidzianego do sprzedaży w 2017 roku o nazwie: ‘X-ADV’.

Oparty na koncepcie City Adventure, który został zaprezentowany podczas Targów EICMA w Mediolanie w 2015 roku, X-ADV łączy ducha przygody z wyjątkową wszechstronnością, funkcjonalnością oraz komfortem dla zapewnienia maksymalnej przyjemności podczas jazdy miejskiej i weekendowych wypadów. (Wszystkie poprzednie informacje na jego temat oraz filmy promocyjne znajdziecie na MotoRmanii.)

Charakterystyczną cechą jest wyprostowana pozycja kierowcy zapewniająca dobrą widoczność, a wysoki skok zawieszenia jazdę po najbardziej wyboistych drogach. Jednocześnie X-ADV oferuje funkcjonalną 5-stopniową regulowaną przednią szybę oraz miejsce do przechowywania kasku do jazdy terenowej.

X-ADV kontynuuje długą tradycję Hondy w znajdywaniu nowych sposobów na tworzenie produktów, które poprawiają i wzbogacają styl życia swoich klientów. Zgodnie z innowacyjnym konceptem X-ADV będzie posiadać unikalną Dwusprzęgłową Przekładnię Hondy DCT – zgodnie z duchem przygody – jako wyposażenie standardowe.

X-ADV zostanie pokazany publiczności po raz pierwszy podczas Targów EICMA w Mediolanie, w dniach 8-13 listopada 2016 r. Pełna specyfikacja techniczna modelu zostanie udostępniona również w tym terminie.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły