Honda potwierdza: offroadowy skuter X-ADV w produkcji!

- MotoRmania

– Nowy typ pojazdu łączy wygląd klasy Adventure z wszechstronnymi osiągami i funkcjonalnością.
– Oficjalna premiera modelu odbędzie podczas Targów EICMA w Mediolanie w listopadzie 2016 b.r.

informacja prasowa

Honda Motor Europe z przyjemnością potwierdza rozpoczęcie produkcji nowego typu motocykla, przewidzianego do sprzedaży w 2017 roku o nazwie: ‘X-ADV’.

Oparty na koncepcie City Adventure, który został zaprezentowany podczas Targów EICMA w Mediolanie w 2015 roku, X-ADV łączy ducha przygody z wyjątkową wszechstronnością, funkcjonalnością oraz komfortem dla zapewnienia maksymalnej przyjemności podczas jazdy miejskiej i weekendowych wypadów. (Wszystkie poprzednie informacje na jego temat oraz filmy promocyjne znajdziecie na MotoRmanii.)

Charakterystyczną cechą jest wyprostowana pozycja kierowcy zapewniająca dobrą widoczność, a wysoki skok zawieszenia jazdę po najbardziej wyboistych drogach. Jednocześnie X-ADV oferuje funkcjonalną 5-stopniową regulowaną przednią szybę oraz miejsce do przechowywania kasku do jazdy terenowej.

Honda X-ADV 2017 offroadowy skuter (1)

X-ADV kontynuuje długą tradycję Hondy w znajdywaniu nowych sposobów na tworzenie produktów, które poprawiają i wzbogacają styl życia swoich klientów. Zgodnie z innowacyjnym konceptem X-ADV będzie posiadać unikalną Dwusprzęgłową Przekładnię Hondy DCT – zgodnie z duchem przygody – jako wyposażenie standardowe.

X-ADV zostanie pokazany publiczności po raz pierwszy podczas Targów EICMA w Mediolanie, w dniach 8-13 listopada 2016 r. Pełna specyfikacja techniczna modelu zostanie udostępniona również w tym terminie.

Honda X-ADV 2017 offroadowy skuter (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl