Fireblady i kompilacja wheelie: sezon coraz bliżej

- Piotr Jędrzejak

Wy też tęsknicie za wiosną? 

To trochę demotywujące uczucie, kiedy nie możemy doczekać się rozpoczęcia sezonu, a zamiast tego wstajemy rano i 1. marca wciąż pada śnieg. Na szczęście istnieje przemiła ekipa chłopaków z Mińska Mazowieckiego, którzy jeżdżą na Firebladach i regularnie podsyłają nam swoje filmy z jazdy. Poprzednie klipy obejrzycie na naszym portalu, a tym razem chłopaki napisali:

Witam Motormaniacy!

Każdy z nas nie może się doczekać wiosny, aby wyrwać się na przejażdżkę. My tęsknimy i to bardzo, więc przeglądamy nasze filmy i nakręcamy się jeszcze bardziej. A o to film, abyście i Wy mogli się nakręcić! 🙂

Wheelie a Fireblade! – I Like It!

Pozdrawiamy
Ekipa z Mińska Mazowieckiego

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl